Příměstské soustředění

V posledním srpnovém týdnu od 22. do 26. 8. 2022 proběhlo v domácí tělocvičně na Astře tradiční příměstské soustředění pod vedením Viktora Malého, Dana Pecáka, Honzy Urbana, Anety Osičkové a Kateřiny Krajčové. Soustředění bylo určeno pro hráče ve věku od 6 do 15 let a zúčastnilo se jej celkem 26 hráčů.

Každý den hráči absolvovali dva tréninky v hale a dva tréninky venku či v baletním sále (dle přízně počasí). Během týdne jsme se zaměřili především na techniku úderů a pohyb po kurtu. Také jsme potrénovali fyzičku při kondičních trénincích a užili si spoustu zábavy. Páteční odpoledne pak bylo věnováno zápasům rozdělených do tří skupin dle věku a výkonnosti účastníků, kdy mohly děti využít vše, co se během týdne naučily a co si zopakovaly před začátkem nového školního roku.

Všem hráčům děkujeme za účast na soustředění, jejich snahu a ochotu se zlepšovat. Velké poděkování patří v neposlední řadě také trenérům za přípravu a vedení tréninkových jednotek a za péči, kterou každý den svým skupinám věnovali!

Fotografie z průběhu celého týdne najdete na tomto ODKAZU.

Výsledné pořadí závěrečného turnaje zde:

Nejstarší skupina:

 1. Tereza Houžvíková
 2. Rozálie Brtová
 3. Andrea Slavíčková
 4. Hana Wilczková
 5. Tomáš Topka
 6. Lukáš Topka

Prostřední skupina:

 1. Zuzana Pechová
 2. Daniel Schwank
 3. Jan Maťátko
 4. Matouš Chadima
 5. Eliška Smékalová
 6. Mikuláš Chadima, Šimon Sedláček
 7. Jonáš Ježek

Nejmladší skupina:

 1. Elen Stachová
 2. Adam Klaus
 3. Eliška Popková
 4. Alžbeta Krejčí, Kateřina Jeníková, Miriam Hradilová
 5. Kornélie Bednaříková
 6. Štěpán Kaplan