Soustředění

LETNÍ KONDIČNÍ

Každoročně koncem července probíhá kondiční příprava na horách (Jizerské Hory). Soustředění probíhá v přírodě na místních lukách, lesích a silničkách, kolem vodní nádrže i na rozhlednách. Je zaměřeno na všeobecnou kondiční přípravu – rozvoj vytrvalostních, rychlostních, silových i koordinačních schopností, učíme se a věnujeme se i stabilizačním a kompenzačním cvičením. Kondiční soustředění je pouze pro vybrané hráče oddílu od 10 let. (Markéta Osičková)

 

VÝBĚRY ODDÍLU

Týdenní pobytové soustředění v srpnu většinou pro výkonnostní hráče ve Skutči – I. liga, dorost, talentovaná mládež. (Markéta Osičková + pozvaný trenér)

 

MINI

MINI je výběrové soustředění pro šikovné nejmenší naděje oddílu ve Skutči. Jedná se o kategorie U11 a mladších (výjimky možné dle uvážení trenérů), kapacita soustředění je 8 hráčů. (Kateřina Krajčová)

 

RODINNÉ SOUSTŘEDĚNÍ - HUSTOPEČE

Společné soustředění dětí a rodičů s aktivitami pro všechny věkové skupiny. (Martina Maixnerová)

 

PŘÍMĚSTSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRAHA

Pětidenní soustředění poslední týden v srpnu v Praze v tělocvičně TJ Astra, pro mladší a začínající nebo hráče z kroužků mládežnických kategorií. (Kateřina Krajčová)

 

VÁNOČNÍ KONDIČNÍ

Dle počtu zájemců probíhá během vánočních prázdnin kondiční příprava, jako vstup do druhé poloviny sezóny.

JARNÍ PRÁZDNINY

Kondiční soustředění o jarních prázdninách (většinou Prahy 5 – 10) se zaměřením na běžecké lyžování s několika badmintonovými tréninky v hale. Pro vybrané závodní děti od 10 let. (Markéta Osičková)