Baráž o 2. RL: Astra “C” postupuje do vyšší soutěže!

V sobotu 11. května se v hale na Proseku odehrála baráž o postup do 2. regionální ligy družstev dospělých. Bojů o postup se zúčastnily čtyři pražské týmy – TJ Astra “C”, Banana Badminton “B” a SK Prosek “C” a “D”.

Na baráž jsme neponechali nic náhodě a přijeli v  plném počtu dle letošní soupisky: Viktor Malý, Václav Toman, Lukáš Pavlica, Michal Moravec, Daniel Pecák, Jan Urban, Kateřina Krajčová, Emma Hanzlová, Alena Pinkasová a Kateřina Oubrechtová.

Po úvodním losu semifinálových dvojic jsme nastoupili do utkání proti týmu SK Prosek “C”. Ačkoli nás zkušenosti hráčů proseckého týmu potrápily, zvítězili jsme po vyrovnaných zápasech 5:3 a postoupili tak do finále baráže.

Ve finálovém utkání na nás čekal po napínavé třísetové bitvě a následném počítání setů jako soupeř druhý prosecký tým. Na družstvo SK Prosek “D” jsme bohužel nestačili a nakonec prohráli 2:6.

V baráži jsme tak skončili na druhém místě. I přes prohrané poslední utkání jsme mohli s dobrým pocitem vyrazit na společný oběd k ukončení úspěšné sezony a oslavit tak vybojovaný postup do vyšší soutěže pro sezonu příští.

Závěrem bych ráda poděkovala všem hráčům, kteří za náš tým letos nastoupili a bojovali. Mám radost, že se nám po několika letech podařilo opět vybojovat postup do druhé ligy. Byla to vydařená sezona a už teď se těšíme na výzvy v sezoně příští.

Autor: KK