Huberte, DĚKUJEME!!!

Vážení badmintonoví přátelé,
astrácký trenérský tým opustil náš kondiční trenér Hubert Sonnek . Chtěli bychom mu tímto příspěvkem za celou Astru poděkovat za šest let úžasné práce. Hubert je velmi oblíbený trenér, který byl prospěšný nejen pro hráče, ale i pro trenéry. Naučil nás spoustu nových cvičení a vždy z nás dokázal dostat maximum. Cvičení byla perfektně uzpůsobená pro badmintonové hráče. Je spousta věcí, které dělal výborně, což je vidět z těchto příspěvků od hráčů a trenérů:

Matty: Kondičních tréninků jsem se účastnil od úplného počátku až do teď a musím říct, že každý trénink, speciálně ty venku, měl smysl. Jejich účinek jsem pak výrazně pocítil jak při tréninku tak při zápasech. Díky!

Mára: I když moje kondička není nějaká skvělá, tak od té doby co chodím k Hubertovi, se zlepšila. DÍKY.

Majda: Huberte, moc děkuji za pestré a náročné tréninky. Vždy měly hlavu a patu a byl zohledněn (fyzický) stav každého z nás. Zároveň představovaly příjemné odreagování od pohybu na kurtu. Nový impuls jsi přinesl i na “kondičko”, kdy se ti jako jedinému v historii Astry povedlo poupravit některé zajeté kruté tréninkové metody (úsměv).

Honný: Skvěle zaměřené tréninky na celé tělo, které byly uzpůsobené badmintonu. Tréninky byly zábavné a naučné. Děkuji za vše.

Viki: Úžasné, sice náročné, tréninky, které byly i plné zábavy. Moc za ně děkuji.

Markéta: Hubert pro nás byl zdrojem inspirace v tom, jak nahlížet na své tělo, umět ho správně používat, rozumět mu. Jeho cvičení vždy obsahovala prvek kreativity a kvality zároveň, dokázal hráče vyhecovat k různým kouskům, jako třeba naučit se výmyk, shyb:-) Pro mne to bude ztráta právě v tom, že s hráči dělal „jiná“ než badmintonová cvičení, které se pak pozitivně přenášela i do hry. A Hubertovo dlouhé proslovy, které někteří neměli rádi, byly plné myšlenek a vědomostí. Huberte, díky za jiný pohled na naše těla!

Séba: Díky moc Huberte!! ať se daří.

Honza: Tak to je velká škoda, tréninky s tebou byly vždy super. Díky za ty roky, co si mě trénoval, výrazně mi to pomohlo.

Za celou Astru Ti moc děkujeme a přejeme hodně štěstí do další životní etapy.

Autor: JF

  • Bonus
  • Kompenza�n� 2
  • Tren��i
  • Rozcvi�ka 2