ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2020/2021

Po letní kondiční i herní přípravě vstupujeme do nové sezóny 2020/2021 první týden v září, a to hned v úterý 1. září. Časy a složení jednotlivých tréninkových skupin budou včas upřesněny.

Po dlouhé pauze se tento víkend rozjede i turnajová šňůra, která byla přestřihnuta v březnu letošního roku kvůli koronavirové krizi, která ochromila celý svět. Dospělí hráči se tento víkend mohou těšit na GPA v Benátkách, v neděli se hráči pražské oblasti kategorie U15 utkají na turnaji OP v Praze v Letňanech a netradičně v pondělí zabojují pražská družstva kategorie U15 o postup na mistrovství ČR žáků.

Prosíme o dodržování hygienických opatření nařízených ČBaS a pořadateli jednotlivých turnajů, která naleznete v turnajových propozicích!

PBaS rozhodl s účinností od 30. 8. 2020 do odvolání, že na všech pražských turnajích (GPC, GPD, družstva všech kategorií) smí být přítomen na 6 hráčů z jednoho klubu max. 1 doprovod.

Termínový kalendář a turnajové propozice naleznete na webových stránkách ČBaS:

https://czechbadminton.cz/Turnaje

Aktuální informace PBaS naleznete zde:

http://www.prahabadminton.cz

Veškeré informace k novému IS ČBaS a instruktážní videa naleznete na odkazu:

https://czechbadminton.cz/article/Vse-k-informacnimu-systemu-na-jednom-miste-zaznamy-ze-skoleni-navody-zakladni-informace

Všem přejeme pevné zdraví, pozitivní přístup a radosti při trénincích, hodně úspěchů na turnajích a urvaných medailí!