Soustředění Skuteč 2020

Jak jste mohli sledovat na facebooku, strávili jsme dva týdny na soustředění v oblíbené sportovní hale a přilehlých městských sportovištích v městečku Skuteč. První týden se zúčastnila většina závodních dětí a mládeže všech kategorií. Skupinu jsme obohatili o dospělé hráče, kteří nám podobně jako na kondičním soustředění vypomohli i jako trenéři. V kondiční přípravě  především Viktor Malý a skupinu rychlostně i silově táhl Kristian Lecian.

V druhém týdnu se obměnila především sestava dospělých, dorazili všcihni hráči první ligy a z mládeže zůstali pouze vybraní hráči. V letošním roce jsme vzhledem ke koronavirové pandemii nezvali zahraniční trenéry, všechny tréninkové hodiny jsme vedli ve dvojici Markéta a Honza. Venku a s kompenzačním cvičením nám jako každý rok vypomáhala Petra. Větší prostor k seberealizaci a zapojení do vedení tréninků dostali i hráči sami (např. kruhový trénink Emma s Terkou). Užili jsme si i doplňkové sporty – trampolínky, cvičení na bosu nebo fotbal.

Během obou soustředění jsme vyzkoušeli některé testy z testovací baterie ČBaS. Výsledky jsou zpracovány a k nahlédnutí budou příští týden na příměstském kempu a dále. Díky testování můžeme snadno najít prostor pro zlepšení našich hráčů, srovnáme je také se začátkem sezóny a uvidíme, jak jsme se v létě posunuli. V příštím roce zůstávají termíny soustředění stejné, počítáme s vámi.