Úspěšná družstva U11

V sobotu 16.11.2019 se naše dva týmy pod vedením Kačky Tomáškové a Domči Kurzové zúčastnily turnaje družstev do jedenácti let, který se konal v Jeremi na Lužinách. Tým „A“ ve složení: Ema Špičková, Lucka Bednářová, Dan Pešek a Ondra Klaus. Tým „B“: Julča Rumlová, Eliška Křenková, Tonda Hlavatý, Filip Martinec a Šimon Kopecký.

Soutěž družstev se rozehrála ve dvou základních skupinách (po 3 a 4 týmech). Kde Astra „A“ po jednoznačných výhrách nad družstvy Hamr „B“ (6:0), Radotín/Lužiny (5:1), Prosek „B“ (6:0) skončila na prvním místě a dostala se tak do bojů o zlatou medaili. Astra „B“ sice v základní skupině podlehla jednoznačným výsledkem (6:0) Proseku „A“, ale proti Hamru „A“ zabojovali a v napínavém třísetovém mixu nakonec uhájili po výsledku 4:3 druhé místo ve skupině. „Béčko“ tak získalo možnost bojovat o bronzovou medaili.

Ve finálovém utkání Astru „A“ čekal tým Prosek „A“. Po odehraných klučičích dvouhrách byl pro nás stav příznivý – 2:0. Po dvouhrách holek se stav změnil na 3:1 a vítězný bod přidali kluci ve čtyřhře. Za stavu 4:1 jsme dohráli holčičí debl, po kterém se skóre utkání upravilo na 4:2.

Astra“B“ v boji o třetí místo nastoupila proti týmu Radotín/Lužiny. Kde bohužel jednoznačně soupeři podlehli 5:1. Jediný vítězný bod pro náš tým přinesla druhá dvouhra chlapců, ale ani další zápasy nebyly bez šance. Škoda koncovek 🙂

Z turnaje tak tedy naše týmy odvážejí zlatou medaili a čtvrté místo. V pořadí týmů po celoroční soutěži družstev se umístila Astra „A“ na krásné stříbrné pozici, takže navíc z Lužin odvážejí i pohár za 2. místo!

Gratulujeme k zisku zlaté medaile i poháru pro Astru „A“. Stejně tak i čtvrté místo Astry „B“ je krásným výsledkem! Všichni hráči předvedli maximu, odehráli krásné, někteří také překvapivé, výkony.

Držíme palce, ať i v příští sezóně dokážeme odehrát stejně pěkné výsledky!

Za fotky z turnaje, které najdete ZDE, děkuji Michalovi. Všem rodičům pak patří poděkování za vytvoření pohodové atmosféry, nepřetržité fandění a psychickou podporu hráčů.