OP kategorie U13 s postupem na MČR

V sobotu 23.11.2019 se ve vinořské tělocvičně konal turnaj OP pro hráče do 13 let. Vítězstvím v jednotlivých disciplínách si hráči mohli zajistit postup na turnaj MČR.

Z Astry se na turnaji sešlo celkem deset hráčů: Jakub Švarc, Daniel Pešek, Kryštof Kubant, Marek Pečenka, Kristian Krejčík, Josef Cajthaml, Tereza Houžvíková, Tereza Pečenková, Kateřina Oubrechtová a Eva Skuhrovcová.

Turnaj se rozehrál tradičně mixem, kde se nejlépe vedlo Kubovi, který se spoluhráčkou Nelou Fenclovou (SK Prosek) nestačil pouze na finálové soupeře – Strejček, Tománková. Odváží si tak z turnaje stříbrnou medaili. Ostatní Astráci se dostali nejdál do druhého kola.

Ve dvouhrách se do semifinále probojovala Terka H., která v něm nestačila na Flusserovou (SK Prosek) a získala tak bronzovou medaili. U kluků se nejlépe vedlo Kubovi respektive Kryštofovi, kteří se probojovali do třetího kola, kde podlehli Hortovi (SK Hamr) respektive Bubeníkovi (So Rad Met).

Ani ve čtyřhrách se naši hráči neztratili. Terka H. s Verčou Flusserovou (SK Prosek) došly do semifinále, kde nestačily na dvojici Palánová, Vorlová. Dan s Petrem Břízou (SK Prosek), podobně jako holky, ukončili svoji cestu pavoukem v semifinále, kde nestačili na Kubu s Vojtou Strejčkem (SK Hamr). Kuba s Vojtou si pak ve finále pohlídali další vítězství, čímž získali kromě zlaté medaile i postup na MČR U13!

7.12.2019 držte palce Erice, Markovi a Kubovi, kteří budou bojovat na MČR U13 v Českém Krumlově!

Výsledky z turnaje najdete ZDE.