Přebor Astry 2020

V neděli 21.6.2020 se již tradičního turnaje „Přeboru Astry“ zúčastnilo neuvěřitelných 46 hráčů od těch nejmenších až po U17. Vedení turnaje se ujaly trenérky Markéta Osičková a Katka Krajčová. Rozloučili jsme se tak před prázdninami s halovými tréninky, od příštího týdne hurá na tréninky kondiční a vstříc letní přípravě!

Turnaj se hrál skupinovým systémem, které byly rozděleny dle věku a výkonnosti účastníků. Všichni odehráli velké množství zápasů. K vidění bylo plno hezkých výkonů i dramatických koncovek (těch bylo díky systému do 11 bodů na 2 vítězné body více než dost!).

V průběhu odpoledne byly k vidění také exhibiční zápasy, ve kterých se představili úspěšní Astráci z dospělácké kategorie: Valentýna Sonnková, Dominika Kurzová, Vojtěch Sebera a Vít Kulíšek. K vidění tak byla dámská i pánská dvouhra, stejně tak čtyřhry v obou kategoriích, do kterých byli zapojeni nejstarší hráči turnaje – Andy a Bebi Kobylákovy, Honza Urban a Vojta Havránek. Vrcholem exhibice pak byla smíšená čtyřhra v podání výše jmenovaných dospělých hráčů.

Pořadí hráčů ve skupinách:

 • „nejmenší“:
  1. Anet Neradová
  2. Viky Krejčíková
  3. Honza Maťátko
  4. Jenda Hlavatý
  5. Šimon Sedláček
 • „Dobrý hráči“:
  1. Fíla Špička
  2. Péťa Oubrecht
  3. Viky Rybová
  4. Zuzka Pechová
  5. Martin Pospíchal
 • „Smajlíci“:
  1. Kuba Mojdl
  2. Ema Špičková
  3. Péťa Jelínek
  4. Tonda Hlavatý
  5. Šimon Kopecký
  6. Julča Rumlová
 • „7 míčků do autu“:
  1. Ondra Hák
  2. Jirka Hajdu
  3. Kuba Kopecký
  4. Ben Pešek
  5. Pepa Cajthaml
 • „Opičky B“:
  1. Róza Brtová
  2. Eva Skuhrovcová
  3. Naty Rybová
  4. Lucka Bednářová
  5. Terka Pečenková
  6. Agi Frimlová
 • „Klokani“:
  1. Kuba Švarc
  2. Dan Pešek
  3. Mára Pečenka
  4. Terka Houžvíková
  5. Dan Dinh
  6. Kristian Krejčík
  7. Kačka Oubrechtová
 • „Polena“:
  1. Erika Osičková
  2. Emma Hanzlová
  3. Nela Veverková
  4. Ája Davídková
  5. Ája Pinkasová
 • „Rozehrávka + Plážový badminton“:
  1. Mára Čepela
  2. Vojta Havránek
  3. Andy Kobyláková
  4. Honza Urban
  5. Luky Pavlica
  6. Tobík Lecian
  7. Míša Moravec
  8. Bebi Kobyláková

Po dohrání posledních zápasů přišlo na řadu vyhlášení výsledků turnaje. Ocenění kategorie „Objev roku“, kterým se letos stala Julča Rumlová a Zuzka Pechová. Na závěr vyhlašování přišlo i klasické poděkování trenérům.

Po uklizení tělocvičny se část hráčů, rodičů a trenérů doplněna o další dospělé členy oddílu přesunula na venkovní hřiště a na zahrádku Astra Bistra. Ti, kterým zbylo i přes celý den v hale dostatek energie, zvládli na uvolnění fotbalový match Astra vs. Astra. Ostatní se pak spokojili s pivem, kofolou či jinou nabídkou bistra 😉

Fotky z turnaje najdete ZDE.

Za pomoc v průběhu celého dne děkujeme Pétě Moravcové, Ivče Švarcové, Simče Sonnkové, Mirkovi Sedláčkovi, Michalu Peškovi a dalším! Ať už to bylo zajištění bazárku, administrace potřebného nebo zajištění a zabalení cen. Focení nebo rozhodování zápasů u těch nejmenších. V neposlední řadě i zajištění příjemné domácí atmosféry, na které se podíleli všichni rodiče… Děkujeme, bez Vás by to nešlo!

Těšíme se na viděnou na kurtech opět v srpnu.