Nedělní GPC U15 a U19: čtyři umístění na bedně

V neděli 7.4. na turnaji GPC U15 na Hamru v Braníku startovalo celkem 13 astráků, kteří se pod vedením trenérky Markéty Osičkové, poprali s konkurencí z celé ČR: Emma Hanzlová, Terka Pavelková, Alenky Davídková a Pinkasová, Sárka Češková, Aneta Osičková, Míša Bálintová, Nela Veverková, Luky Pavlica, Vojta Havránek, Honza Urban, Tobík Lecian a Míša Moravec.

Ve smíšené čtyřhře se do čtvrtfinále dostaly páry Havránek-Pavelková a Moravec-Treperová (SK Prosek Praha), do semifinále se nepodařilo proniknout ani jednomu z páru.

V singlu se dařilo především klukům. Mezi osm nejlepších se probojovali Vojta a Lukáš. Luky po laxním deblu nabral znovu na síle a v semifinále si zahrál s budoucím vítězem Petrem Hnilicou z Radotína a získal si zaslouženě 3. místo.

Ve čtyřhře se dařilo i holkám. Do osmičky prošla Alenka Davídková s Emmou a Alenka Pinkasová s Nelou. U kluků se do čtvrfinále dostal Michal Moravec s náhradním parťákem za nemocného Matěje Švarce, s Dennisem Kerplem z Liberce.

Největším úspěchem je samozřejmě 1. místo v deblu, které si vybojovali Honza s Vojtou ve třech setech s párem Král-Líbal (21:17, 15:21, 26:24). Velká gratulace!

Kompletní výsledky ZDE

 

Téhož dne se v Praze na Lužinách v hale JEREMI Sport konal neméně úspěšný turnaj GPC kategorie U19, kterého se zúčastnili Andy a Betka Kobylákovy a Vráťa Erhart.

Ve smíšené čtyřhře získala Andy s proseckým partnerem Markem Schumpeterem 3. místo a v singlu si pro stříbrnou pozici došel Vráťa Erhart.

Kompletní výsledky ZDE