Dan Pešek stříbrný v Kralupech!

V sobotu 9.2.2019 se v Kralupech nad Vltavou odehrál již tradiční „dvojturnaj“ pořádaný oddílem SK Prosek Praha.

V dopoledních hodinách sehráli své zápasy hráči z kategorie U9 a U11 podle pravidel minibadmintonu (snížená síť, zkrácené hřiště, do 11 bodů). Zástupce Astry jsme měli tentokrát pouze v kategorii U11. Nela Pavlišová, Niki Kubáňová, Dan Pešek, Ondra Klaus a Kuba Mojdl předvedli krásné výkony a ukázali, že se mezi konkurencí rozhodně neztratí. Nejlépe se vedlo Danovi, který s pouhým jedním prohraným setem skončil na krásném druhém místě!

Po oběde hráče do 11 let vystřídala kategorie U13. Nela, Dan a Ondra rychlostí blesku zregenerovali po dopolední dávce 5 zápasů a pustili se do bojů v kategorii, do které budou patřit oficiálně až za rok. Sestavu pro odpoledne za náš oddíl doplnili Terka Houžvíková, Róza Brtová, Terka Pečenková, Mára Pečenka, Kristian Krejčík a Kryštof Kubant. Nejlepší výkon v odpolední části předvedl opět Dan, který se umístil na 5. místě (s 1 prohraným zápasem). Z holek se nejvíce dařilo Terce Houžvíkové, která se umístila místě osmém! Mezi staršími Astra bohužel bez medaile, ale i tak bylo k vidění spoustu napínavých a hezkých zápasů!

Výsledky z celého turnaje ZDE.

Všem zúčastněným Astrákům děkuji za předvedené výkony, Danovi gratuluji k stříbrné medaili a v neposlední řadě děkuji všem rodičům za vytvoření pohodové atmosféry v průběhu celého dne! 🙂

  • P_20190209_162920