Úspěchy z dalších víkendových turnajů (23.-24.3.)

Tento víkend se konal ještě jeden celorepublikový turnaj GPB kategorie U17 v západočeských Dobřanech, kam vyrazili Andrea a Betka Kobylákovy a Teo Schinko. Mezi osmičku nejlepších se probojovala v mixu Andrea se svým partnerem Honzou Alterou z Kladna a v deblu naše sesterské duo Andy s Betkou.

Výsledky ZDE

Turnaje GPC kategorie U15 v Liberci se zúčastnila pouze chlapecká výprava: Luky Pavlica, Tobík Lecian a Míša Moravec. Ve smíšené čtyřhře se nejlépe dařilo Tobíkovi, který došel až do čtvrtfinále s Terkou Jirákovou z Hořovic, kde nestačili na pár Srnec-Valentová. V deblu bohužel Tobík s Lukášem neprošli přes své silné soupeře do semifinále. Více se ve čtyřhře chlapců dařilo Míšovi s Honzou Solarem (SK Prosek Praha), které zastavili až v třísetovém boji Simon-Srnec a získali tak bronzovou medaili.

Výsledky ZDE

Neméně úspěšný se stal i turnaj GPC kategorie U13 na Hamru v Braníku, kterého se zúčastnila naše dvě děvčata, Terka Houžvíková a Kačka Oubrechtová za doprovodu trenéra Dana Pecáka. Na bronzovou medaili Terka s Kačkou spolu dosáhly ve čtyřhře dívek, která k nim teprve doputuje, neboť holky vůbec netušily, že skončily na 3. místě :-).

Výsledky ZDE