Nation to Nation U13: Marek Čepela s týmem ČR získali bronz

Ve dnech 11.-13.ledna se konal v maďarském Pésci tradiční turnaj smíšených družstev ročníků 2007 a mladších, kterého se zúčastnilo 10 národních výběrů z ČR, Rumunska, Maďarska, Slovenska, Slovinska, Ukrajiny, Bulharska, Dánska a Srbska. Šestičlenný Talent Team (Barbora Bursová, Karolína Kalkušová, Eliška Mikešová, Václav Simon, Adam Srnec, Marek Čepela) si vybojoval skvělé 3.místo. Gratulujeme všem hráčům!

Napsal Mára:

Ahoj, minulý víkend jsem se zúčastnil mezinárodního turnaje Nation to Nation U13 v Maďarsku. Náš tým se skládal ze 3 kluků a 3 holek. Než jsme odjeli na turnaj, trénovali jsme společně s Talent týmem  v Nymburku. Hlavně jsme se sehrávali na turnaj.

Ve čtvrtek ráno jsme odjeli rovnou do Maďarska společně s trenéry Tomášem Krajčou a Romanou Loskotovou. První den turnaje byl pátek a hráli jsme 3 utkání s Ukrajinou, Srbskem a Bulharskem. Každý z nás hrál vždy jednoho singla a jednu párovku. Všechna 3 utkání jsme s přehledem vyhráli poměrem 9:0, 9:0 a 8:1. V sobotu jsme nastoupili proti Maďarsku o vítězství ve skupině. I toto utkání jsme vyhráli 7:2, i když zápasy už byly o dost těžší. Odpoledne nás čekalo utkání proti Dánsku, které jsme prohráli 5:4. Hlavně s kluky z Dánska jsme si moc nevěděli rady! Poslední den jsme hráli o celkové 3. místo opět s Maďarskem a opět jsme vyhráli tentokrát 8:1.

Za celý turnaj jsem si zahrál 6 singlů, 3 debly a 3 mixy.  První 3 singly byly pro mě docela lehké. Další 3 zápasy jsem už hrál na doraz!

Z turnaje jsme odjížděli spokojení s bronzovými medailemi. Doufám, že se podobného turnaje opět zúčastním.

Výsledky turnaje: ZDE

Fotogalerie od Aleny Ozaniakové: ZDE