Nabitý víkend turnaji

Tento víkend naši hráči bojovali hned na několika turnajích. Ti nejmladší vyrazili na turnaj GPC U13 v Jeremi. Pořadatelem se poprvé stal BK Arion a rozhodně nám všem chtěli pořadatelé ukázat, že turnaj může odsýpat a pěkné vyhlášení proběhlo ve velmi dobrém čase. Nejlépe se vedlo Erice Osičkové, která skončila ve dvouhře na druhém místě a na třetím mítě ve smíšené čtyřhře a čtyřhře dívek. Také Jakub Švarc vybojoval dvě bronzové medaile z párovek – společně s Erikou v mixu a s Viktorem Bubeníkem ze SoRadMet v deblu. Bronzovou medaili si odvezla ze čtyřhry i Terka Houžvíková, když jí neodrazila domluvená partnerka Flusserová. Nejdříve nebylo s kým ji spárovat, ale vzhledem k tomu, že se zranila ve dvouhře proti Erice slečna Blaziusová,  mohla ji nahradit v páru s Natálkou Vránovou (BK Arion).

U15 vyrazili na GPD ve Vinoři, kde se naopak hrálo dlouho do noci. Velký počet hráčů a dlouhé tříseové bitvy přinesly nejlepší výsledek páru Lukáš Pavlica – Emma Hanzlová v mixu. Dokázali tento turnaj vyhrát! Ti, co nemohli na GPD – Vojta Havránek a Honza Urban vyrazili na GPC U17 v Plzni a nevedli si špatně – Honza postoupil do semifinále ve dvouhře:-)

Ani U17 nezahálelo a Kobylky spolu s Teodorem vyjeli do Českého Krumlova na GPC U17. Andy se probojovala do finále, spolu s  Bětkou braly zlato ve čtyřhře a vyhrála i mix s vypůjčeným partnerem. Teodor postoupil do semifinále ve čtyřhře.

Všem úspěšným hráčům gratulujeme a držíme palce a dlouhé cestě za body do žebříčku;-)