Marek Čepela ve finále na GPA U13

O víkendu 26.-27.1. se konal v Aši první celostátní turnaj v tomto roce GPA v kategorii U13, na který vyrazilo již v pátek naše trio nejmladších, kteří se svými výsledky nominovali na toto klání: Erika Osičková, Jakub Švarc a Marek Čepela.

Ve smíšené čtyřhře se Erice s Markem příliš nedařilo, hned v prvním kole byli vyřazeni párem Titěra-Skrčená. Kuba Švarc to se svou partnerkou Barborou Kubákovou z Českých Budějovic dotáhl až do čtvrtfinále.

Ve dvouhře se Erika proměnila v šelmu, která ve třetím setu podlehla Elišce Mikešové z Českého Krumlova a její cesta v singlu skončila ve čtvrtfinále. Mára měl také hodně našlápnuto, ale již ve čtvrfinále narazil na nasazenou jedničku a nakonec i vítěze celého turnaje Vaška Simona z Benátek. Mára byl ovšem jediný, který s tímto soupeřem sehrál třísetový zápas.

Ve čtyřhře Erika s parťačkou Amélií Maixnerovou z Proseka podlehly páru Brázdová-Skrčená již v první kole, když nedotáhly koncovku třetího setu. Nejdále se probojovali Mára s Kryštofem Coufalem z Proseka, kteří se ve finále utkali se sehraným párem Srnec-Simon a získali skvělé 2. místo.

Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony!

Výsledky z GPA U13 ZDE

Fotogalerie od Aleny Ozaniakové ZDE