I. liga: Nepodařený boj o postup do play-off.

V sobotu 18. 1. náš tým odehrál poslední kolo základní části první ligy. Hráli jsme o možnost postupu do play- off, ale bohužel se nám moc nedařilo. Sehráli jsme dvě utkání, první proti Vesci z Liberce a druhé proti Hamru.

V prvním utkání byl náš soupeř favoritem, chtěli jsme zabojovat o remízu. Bohužel se nám nepodařilo vyhrát klíčové čtyřhry, a tak jsme se museli našemu soupeři sklonit a uznat porážku.

Druhé utkání jsme hráli proti Hamru. Tentokrát jsme věděli, že to bude těžké, ale že bychom měli vyhrát. Zrovna nebyl náš den a nakonec jsme uhráli pouze remízu, která nám na postup nestačí.

Jaké je hodnocení celé základní části ligy? Celkově bych ohodnotil základní část pozitivně. Jako jeden z mála týmů máme tu odvahu hrát ligu pouze s vlastními odchovanci. Rád bych také vyzdvihl, že nemáme v týmu všechny naše top hráče. A i tak jsme jen těsně nepostoupili.

Tímto bych chtěl všem našim hráčům poděkovat za reprezentaci oddílu, za to, že dali přednost oddílu před vlastními potřebami. Dovolím si ještě vypsat jejich jména, aby všichni věděli, kdo se řadí mezi nejlepší čistokrevné Astráky: Michaela Myšáková, Dominika Kurzová, Valentýna Sonnková, Lukáš Kurz, Jan Jouda, Tomáš Waller, Zdeněk Sváta, Vojtěch Sebera a Jan Fiala.

Ještě jednou za oddíl děkuji za dosavadní reprezentaci a hodně štěstí do dalších bojů.

Autor: Jan Fiala