GPB U15 s největší účastí našich hráčů

Tento víkend jsme vyrazili s velmi početnou skupinou dětí v kategorii U15 na GPB do Pardubic. Převážná většina hráčů držela při sobě, fandila si, podporovala se a bylo vidět, že hráče turnaj a jeho výsledky zajímají. Dva jedince jsme sice často hledali ve chvíli, kdy měli jít rozhodovat nebo hrát zápasy, což mne dost mrzelo a nedělalo to našemu oddílu dobrou vizitku. Hlavnímu rozhodčímu i s pořadatelem jsem se musela několikrát omlouvat a ráda bych, abychom si pamatovali, že na turnaji JSME celým tělem i duší stále přítomni, pokud trenér neřekne jinak.

Vzhledem k množství zápasů, které jsme odehráli, vyzdvihnu to nejlepší z nich. Velmi dobře se prezentovali Nela Veverková s Honzou Urbanem v mixu, když se probojovali velmi mixovým provedením až mezi 8 nejlepších. Mezi děvčaty se nejlépe asi vydařil debl Terce Pavelkové s Nelou Veverkovou, kdy sehrály vyrovnaný zápas s lepšími soupeřkami. Z děvčat se do druhého kola dvouhry probojovala Emma Hanzlová a v deblu s Alenkou Davídkovou. Všichni kluci kromě Michala Moravce s Markem Čepelou prošli v deblu také do druhého kola.

Rozhodně největší překvapení turnaje jsme nachystali všem ve dvouhře kluků, kde se Marek Čepela s maximálním nasazením popral i s o dva roky staršími soupeři a dostal se až do čtvrtfinále! Vyzdvihnout musím Markovo sebevědomí a odvahu jít do každého zápasu naplno, koncentraci, dobrou spolupráci a schopnost realizovat trenérské rady. V pozdních večerních hodinách ještě odehrál zápas o postup do semifinále, ale na ten již nezbylo dost sil.

Děkuji rodičům za odvoz, spolupráci a jídlo a dětem v bílých teplákovkách za týmového ducha:-)

Markéta

Kompletní výsledky naleznete ZDE

  • Honza a Nela GPB U15 2019
  • Marek a Míša GPB U15 2019