Babolat Minicup

V sobotu 2.6.2018 proběhl na Astře 16. ročník tradičního turnaje ke dni dětí určený pro nejmenší badmintonisty – Babolat Minicup. Tentokrát za podpory ČBaS v projektu Minibadminton 2018 „hravě a zábavně“.
Turnaje pro kategorie U9 a U11 se z našeho oddílu zúčastnilo 10 dětí. Nejvíce se nám dařilo v kategorii U 11 dívky, kde holky obsadily první tři místa – 1. Erika Osičková, 2. Nela Pavlišová, 3. Róza Dobrová. Ani kluci U11 nezůstali pozadu a vybojovali dvě medaile – Kuba Švarc zlato a Dan Pešek stříbro. V U9 se na 3. místě umístila Niki Kubáňová.
Medailistům i všem zúčastněným gratulujeme ke krásným výkonům. Věřím, že si všichni zahráli dostatek zápasů, užili si turnaj a díky hladkému průběhu a brzkému konci i zbytek sobotního odpoledne.
Za pomoc v průběhu turnaje děkuji všem „žluťáskům“, kteří ochotně dělali rozhodčí a pomohli se vším, co bylo potřeba (jmenovitě: Petra Moravcová, Markéta Osičková, Viktor Malý, Dan Pecák, Terka Pavelková, Aneta Osičková, Honza Urban a Míša Moravec). Stejně tak děkuji rodičům (nejen těm z našeho oddílu) za pomoc s úklidem tělocvičny.
Babolatu děkujeme za skvělé ceny nejen pro nejlepší hráče.

Výsledky turnaje:

https://nominace.astrabadminton.cz/VerejneTurnaje

Kačka

  • Babolat Minicup 2018 holky U11
  • Babolat Minicup 2018