Andy s Bětkou na BEC Summer School ve Slovinsku

Dne 6.7. 2019 jsme rovnou z dovolené v Chorvatsku jely na mezinárodní soustředění RSL BEC SUMMER SCHOOL do Podčetrtku ve Slovinsku. Ze začátku jsme byly skeptické, protože naše angličtina nebyla úplně nejlepší. A ještě nám nepomohlo ani to, že jsme bydlely odděleně. Každá jsme měla na pokoji 3 hráčky z různých zemí. Nejvíce jsme si však oblíbily hráčky z Belgie a hráčku z Estonska.

První den jsme strávili na svých pokojích až do večeře, kde jsme si mohli vybrat z několika druhů hlavních jídel, salátů, dezertů a také ze 4 druhů zmrzlin. Po večeři jsme se poprvé setkali s trenéry a se zbylými hráči, dozvěděli jsme se vše potřebné k průběhu soustředění. Každý den se trénovalo dvoufázově kromě středy, buď se trénovalo ve skupině A nebo ve skupině B. První dva dny jsme měli po večeři volno, tak jsme rády chodily do bazénu, který patřil k wellness a byl úžasný. Ve středu jsme místo odpoledního tréninku šli do venkovního aquaparku nedaleko rezortu. Bylo tam spousta tobogánů a jiných atrakcí. Moc jsme si to tam užili. Ve čtvrtek jsme měli také dva tréninky. V pátek dopoledne i odpoledne probíhal turnaj v singlu. Sice se nám moc nedařilo, ale turnaj jsme si moc užili. Zahrály jsme si s hráčkami z několika různých zemí. Po večeři jsme měli rozlučkovou párty, která trvala do půlnoci. V sobotu jsme se nasnídaly, rozloučily se s našimi kamarádkami a zpátky domů jsme jely s Pepou Rubášem.

Soustředění bylo naprosto dokonalé a chceme moc poděkovat Markétě, že nám umožnila se ho zúčastnit.

Napsala: Andrea a Bětka Kobylákovy

Kromě našich dvou hráček se soustředění jako lektorka zúčastnila i hlavní trenérka Markéta Osičková. Více v článku od Josefa Rubáše na www.czechbadminton.cz!

Foto zdroj: www.badmintoneurope.com

 

 

 

 

 

 

  • 2
  • IMG-20190714-WA0000