Astra C a D budou bojovat o postup do 2.ligy!

V trojské hale se v sobotu 23.2.2019 odehrálo páté a zároveň poslední kolo základní části 3. regionální ligy soutěže dospělých.

Astra C jela na závěrečná dvě utkání s cílem potvrdit průběžnou 1. pozici v sestavě: Dan Pecák, Viky Malý, Vráťa Erhart, Maty Kott, Kačka Tomášková a Terka Hřebíková. V neposlední řadě také stálá opora týmu a nejvěrnější fanoušek Standa Erhart st.! Standa Erhart ml. a Lucka Simonianová pošetřili síly na play-out a v tomhle kole nenastoupili.

Po úvodní výhře 7:1 nad Arionem odehráli vyrovnané utkání s Hamrem C, které ve prospěch Astráků rozhodl až poslední zápas – mix.

Ze zaslouženého vítězství 5:3 se mohlo radovat nejen “Céčko”, ale i Astra D (v posledním kole v sestavě: Honza Vítek, Tomáš Jouda, Aleš Kubík, Jindra Zavadil, Pavel Vojta, Kačka Maixnerová a Péťa Nárovcová). Ta díky sobotním výhrám nad Trojou A a B přeskočila poražený Hamr a dostala se na celkové 2. místo v soutěži. V neděli 17.3.2019 tak může, stejně jako Astra C, zabojovat o postup do vyšší soutěže pro příští sezonu!

Držte palce, ať se zadaří! 🙂

Kompletní výsledky 3. RL dospělých ZDE.