Bronz z 1. kola družstev U13

V neděli 19.1.2020 jsme u nás n Astře uspořádali první kolo družstev kategorie do 13 let. Na turnaji se sešlo celkem 6 týmů, které nejprve odehrály základní část ve skupinách po třech a poté o umístění.

Z Astru nastoupili: Erika Osičková, Terka Pečenková, Kačka Oubrechtová, Kuba Švarc, Dan Pešek, Mára Pečenka, které koučovaly Markéta s Kačkou.

V základní skupině Astra nestačila na SK Hamr poměrem 4:3, kdy jsme přetaktizovali soupisku a některé zápasy nedopadly dle našich očekávání. V druhém utkání jsme si bez problémů poradili s týmem SK Prosek „B“ 7:0. Se skóre 1:1 na zápasy jsme tak skončili na druhém místě základní skupiny.

Následovalo utkání proti SK Prosek „A“, kdy jsme bojovali o postup do finále. Proti družstvu se silnou sestavou jsme podle očekávání prohráli (5:2), ale stále jsme měli naději alespoň na bronzovou medaili. V zápase o konečné třetí místo tohoto kola jsme nastoupili opět proti Hamru, kde jsme lehce obměnili sestavu a vyhráli utkání 5:2.

Z prvního kola sezóny 2020 tak Astra odváží bronz. Stejně tak spoustu poznatků, na čem je potřeba zapracovat (a že toho je  😉 ).

Gratulujeme a držíme palce do dalších kol!

Fotky z turnaje najdete ZDE. Děkujeme Michalovi Peškovi za fotografování v průběhu celého dne.

Celkové pořadí:

  1. SK Prosek Praha „A“
  2. Sokol Radotín Meteor Praha
  3. TJ Astra ZM
  4. SK Hamr Praha
  5. SK Prosek Praha „B“
  6. BK Arion Praha