Úspěchy z MČR

2018

Zlato

 

Stříbro

 

Bronz

 

2017

Zlato

Vít Kulíšek  ČMU17
Vít Kulíšek  SČ U17
Valentýna Sonnková  SČ U17
Zuzana Klusoňová  DŽ AMČR
Eliška Maixnerová  SČ AMČR
Radek Gregor  SČ 45+

Stříbro

Eliška Maixnerová  ČŽ
Tereza Kobyláková  ČŽ U19
Valentýna Sonnková  ČŽ U19
Tereza Kobyláková  ČŽ U17
Valentýna Sonnková  ČŽ U17
Vratislav Erhart  SČ U15
Zuzana Klusoňová  ČŽ AMČR
Tereza Lajdová  ČŽ AMČR

Bronz

TJ Astra ZM družstvo dorostu
Magdaléna Lajdová  SČ
Tereza Kobyláková  DŽ U19
Vít Kulíšek  ČM U19
Tereza Kobyláková  DŽ U17
Vratislav Erhart  DM U15
Vratislav Erhart  ČM U15
Radek Gregor  ČM 45+

2016

Zlato

Eliška Maixnerová  ČŽ AMČR
Radek Gregor  ČM 45+
Radek Gregor  SČ 40+

Stříbro

Magdaléna Lajdová  ČŽ
Tereza Kobyláková  ČŽ U17
Valentýna Sonnková  ČŽ U17
Michela Myšáková  DŽ AMČR
Dominika Kurzová  ČŽ AMČR
Michela Myšáková  ČŽ AMČR
Lukáš Kurz  SČ AMČR
Eliška Maixnerová  SČ AMČR

Bronz

Dominika Kurzová  ČŽ
Ivana Zychová  ČŽ
Dominika Kurzová  SČ
Jan Fiala  ČM U19
Vít Kulíšek  ČM U17
Vojtěch Sebera  ČM U17
David Waller  ČM U17
Dominika Kurzová  DŽ AMČR
Lukáš Kurz  ČM AMČR

2015

Zlato

Magdaléna Lajdová čtyřhra U19
Tereza Járová čtyřhra U15
Tereza Járová čtyřhra U17

Stříbro

Magdaléna Lajdová čtyřhra dospělí
Magdaléna Lajdová mix U19
Tereza Járová LODM čtyřhra

Bronz

Magdaléna Lajdová mix dospělí
Magdaléna Lajdová dvouhra U19
Ivana Zychová čtyřhra U19
Tereza Járová dvouhra U15
Tereza Járová LODM mix
Vojtěch Sebera LODM mix

2014

Zlato

Michaela Myšáková dvouhra U19
Magdaléna Lajdová čtyřhra U19
Magdaléna Lajdová čtyřhra U17
Magdaléna Lajdová mix U17
Eliška Maixnerová dvouhra AMČR
Lukáš Kurz mix AMČR
Eliška Maixnerová mix AMČR

Stříbro

Magdaléna Lajdová mix U19
Magdaléna Lajdová dvouhra U17
Tereza Járová čtyřhra U15
Vít Kulíšek čtyřhra U13
Tereza Kobyláková čryřhra U13
Radek Gregor čtyřhra veteráni
Milan Maixner čtyřhra veteráni
Radek Gregor mix veteráni

Bronz

ASTRA Praha družstvo dorostu
Magdaléna Lajdová čtyřhra dospělí
Magdaléna Lajdová mix dospělí
Dominika Kurzová dvouhra U19
Magdaléna Lajdová dvouhra U19
Vojtěch Brothánek čtyřhra U19
Tomáš Waller čtyřhra U19
Kristýna Brunátová čtyřhra U19
Tereza Járová čtyřhra U17
Tereza Járová mix U15
Adéla Antošová mix U13
Lukáš Kurz dvouhra AMČR
Lukáš Kurz čtyřhra AMČR
Michal Netík čtyřhra AMČR
Eliška Maixnerová čtyřhra AMČR
Kateřina Maixnerová čtyřhra AMČR

2013

Zlato

Magdaléna Lajdová čtyřhra U19
Magdaléna Lajdová čtyřhra U17
Ivana Zychová mix U17
Kristýna Brunátová mix U15
Tereza Járová čtyřhra U13
Radek Gregor čtyřhra veteráni
Milan Maixner čtyřhra veteráni
Radek Gregor mix veteráni

Stříbro

Magdaléna Lajdová dvouhra U19
Michaela Myšáková čtyřhra U19
Magdaléna Lajdová mix U19
Magdaléna Lajdová dvouhra U17
Kristýna Brunátová čtyřhra U17
Ivana Zychová čtyřhra U17
Jan Fiala dvouhra U15
Tereza Járová dvouhra U13
David Waller mix U13
Tereza Járová mix U13

Bronz

Ivana Zychová dvouhra U19
Dominika Kurzová čtyřhra U19
Ivana Zychová čtyřhra U19
Ivana Zychová mix U19
Magdaléna Lajdová mix U17
Tomáš Ryba čtyřhra U15
Kristýna Brunátová čtyřhra U15
Vojtěch Jára mix U15
Vojtěch Sebera čtyřhra U13
David Waller čtyřhra U13
Lukáš Kurz čtyřhra AMČR
Michal Netík čtyřhra AMČR
Kateřina Maixnerová čtyřhra AMČR

2012

Zlato

Tereza Lajdová dvouhra U19
Michaela Myšáková dvouhra U17
Magdalena Lajdová čtyřhra U17
Magdalena Lajdová dvouhra U15
Magdalena Lajdová čtyřhra U15
Radek Gregor čtyřhra veteráni

Stříbro

Dominika Kurzová čtyřhra U17
Ivana Zychová čtyřhra U17
Tereza Járová čtyřhra U13
Eliška Maixnerová dvouhra AMČR
Eliška Maixnerová čtyřhra AMČR
Eliška Maixnerová mix AMČR
Milan Maixner mix veteráni
Jana Soldátová mix veteráni

Bronz

Zuzana Klusoňová čtyřhra U19
Tereza Lajdová čtyřhra U19
Tereza Lajdová mix U19
Dominika Kurzová dvouhra U17
Ivana Zychová dvouhra U17
Michaela Myšáková čtyřhra U17
Tomáš Waller mix U17
Dominika Kurzová mix U17
Ivana Zychová mix U17
Magdalena Lajdová mix U15
Lukáš Kurz čtyřhra AMČR
Radek Gregor mix veteráni

2011

Zlato

ASTRA Praha družstvo dorostu
Kristýna Brunátová čtyřhra U17
Ivana Zychová čtyřhra U17
Ivana Zychová dvouhra U15
Kristýna Brunátová čtyřhra U15
Ivana Zychová čtyřhra U15
Kristýna Brunátová dvouhra U13
Kristýna Brunátová čtyřhra U13
Kristýna Brunátová mix U13
Eliška Maixnerová dvouhra AMČR
Milan Maixner čtyřhra veteráni

Stříbro

ASTRA Praha družstvo žáků
Tereza Lajdová dvouhra U19
Daniel Holec čtyřhra U19
Jakub Zahrádka čtyřhra U19
Magdalena Lajdová čtyřhra U15
Magdalena Lajdová mix U15
Eliška Nováková čtyřhra U13
Eliška Maixnerová čtyřhra AMČR
Radek Gregor mix veteráni

Bronz

Tereza Lajdová dvouhra dospělí
Dominika Kurzová dvouhra U17
Kristýna Brunátová mix U15

2010

Zlato

ASTRA Praha družstvo dorostu
Lukáš Kurz čtyřhra U19
Michal Netík čtyřhra U19
Kristýna Brunátová dvouhra U13
Magdalena Lajdová čtyřhra U13
Kristýna Brunátová mix U13
Eliška Maixnerová dvouhra AMČR

Stříbro

ASTRA Praha družstvo žáků
Tereza Lajdová čtyřhra U17
Kristýna Brunátová dvouhra U15
Dominika Kurzová čtyřhra U15
Michaela Myšáková čtyřhra U15
Kristýna Brunátová čtyřhra U13

Bronz

Tereza Lajdová dvouhra U19
Zuzana Klusoňová čtyřhra U19
Kateřina Maixnerová čtyřhra U19
Tereza Lajdová mix U17
Dominika Kurzová dvouhra U15
Michaela Myšáková dvouhra U15
Kristýna Brunátová čtyřhra U15
Ivana Zychová čtyřhra U15
Magdalena Lajdová dvouhra U13
Magdalena Lajdová mix U13
Eliška Maixnerová čtyřhra AMČR
Eliška Maixnerová mix AMČR