Vítej zlatý hattricku

přidáno: 3. 4. 2011 12:58, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 3. 4. 2011 13:18 ]
Družstvo dorostenců badmintonového oddílu TJ Astra získalo POTŘETÍ za sebou titul Mistr ČR. O vítězství rozhodlo dnešní finále proti tradičnímu soupeři z Orlové. Ve vyrovnaném souboji zvítězilo družstvo kapitána Dana Holce 4:2. Přímými účastníky závěrečných bojů dále byli Jakub Zahrádka, Honza Klusoň, Matyáš Barák, Terka Lajdová, Zuzka Klusoňová, Míša Myšáková a Kačka Maixnerová. Stejný podíl na výsledcích družstva mají i Domča Kurzová, Míša Brečkayová a Lukáš Kutil, kteří za mužstvo v průběhu sezóny nastupovali. I oni jsou členy mužstva, které pyšní titulem Mistr ČR pro rok 2011.
Jak lze vidět z přiložených fotek, návrat na Astru byl velkolepý. Snad dvě desítky fanoušků a fanynek našeho družstva se sešlo na Astře a nové mistry přišlo přivítat. Společné oslavy se zúčastnila i čerstvě trojnásobná mistryně ČR U13 Kristýna Brunátová.
O vítězství nakonec možná rozhodlo trochu štěstí, určitě hráčské kvality a bojovnost, ale především soudržnost celého družstva. Díky patří také Markétě, která znovu potvrdila, proč je nejlepší trenérkou ČR.
 
    
.
 
 
Comments