Víkend plný událostí

přidáno: 22. 1. 2013 10:56, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 22. 1. 2013 11:32 ]
    Uplynulý víkend bylo možné potkat hráče našeho oddílu na mnoha turnajích. V Polsku se konalo MMJ, kterého se účastnila Ivča Zychová a Dominika Kurzová. Velmi širokou účast jsme měli na KP dospělých. Krásného úspěchu dosáhla Madlenka Lajdová, která zvítězila ve všech třech kategoriích. Vybojovala si tím postup na MČR. Z postupu se může ještě těšit Zdeněk Sváta ve dvouhře a Zuzka Klusoňová s Kačkou Maixnerovou ve čtyřhře.
    Též o postup na MČR, ale v kategorii do 19 let, se bojovalo na KP U19. Zde jsme měli zastoupení pouze v kategorii chlapců. Z postupu se raduje Tomáš Waller ve dvouhře a společně s Matyášem Barákem i ve čtyřhře.
    Minulá sezóna na turnajích GPA U13 byla pro nás úspěšná především díky Terce Járové. Tento víkend se však k Terce opět přidalo několik dalších spoluhráčů a z jejich společného úspěchu se zrodila myšlenka, že by nám mohla růst další úspěšná generace badmintonistů...:). Terka se svou stálou spoluhráčkou Terkou Švábíkovou zvítězily ve čtyřhře. Terka navíc s Davidem Wallerem vybojovali 3. místo v mixu. Husarský kousek se povedl Vojtovi Seberovi, který se ve všech třech disciplínách probojoval na stupně vítězů: druhé místo ve čtyřhe s Davidem, třetí místo ve dvouhře a společně s Terkou Kobylákovou též třetí místo ve smíšené čtyřhře.
    Turnaj GPA U13 v Mostě byl dalším z turnajů, na které v letošní sezóně naše hráče doprovází kouč. Tentokáte jím byl Honza Klusoň. Znovu se potvrdilo to, co o Honzovi víme již dlouho. Umí o hře přemýšlet a dokáže své myšlenky a postřehy předat dál. Zde se zdá, že jeho úsilí navíc padlo na úrodnou půdu. Honzo díky.
 
     
 
Mnoho dalších krásných fotografií Zbyňka Járy z GPA U13 naleznete na:
 
 
V příloze jsou výsledky KPU19 a KP.
 
 
 
 
Ĉ
Milan Maixner,
22. 1. 2013 10:56
Ĉ
Milan Maixner,
22. 1. 2013 10:56
Comments