Úspěšně v Kladně a Českém Krumlově

přidáno: 24. 4. 2011 11:58, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 25. 4. 2011 5:19 ]

Zatímco část oddílu hrála v Liberci, jiná v Berlíně a další v Benátkách, Áda a Terka se otočily po Krumlově také na Kladně. Slečny Antošová a Kobyláková odehrály asi svůj doposud nejlepší turnaj z pohledu úsilí, které musely obě vynaložit, aby udělaly dobrý výsledek.

 V singlech postoupila ze své skupiny Terka z druhého místa a Áda ze své z prvního. Spolu s nimi ještě Adámková z Hořovic a Sonnková z Hamru. V konečném pořadí vše dopadlo nad očekávání, první Áda, druhá Terka. Adámková třetí a Sonnková na čtvrtém místě.

V deblu naše "Astračky" postoupily do finále přes dvojici Adámková - Čiháková (Hořovice) 2 : 0 a Vacková (Meteor Radotín) - Schořová Sonja (Kladno) také 2 : 0 na sety. Zde je čekala sehraná dvojice, Janošová a Homolková z TJ Sokol Jílové u Prahy. Ve strhujícím zápase, kdy naše holky spolu hrály debl teprve podruhé, za stavu 1 : 1 na sety prohrávaly již 4 : 12 ve třetí sadě. Obrovskou bojovností tento set nakonec dotáhly do vítězného konce 21 : 18 a tím vyhrály debly celkově. Takže taková super sobota na Kladně.

  
 

Ještě přidávám pár fotek z již zmíněného turnaje v Českém Krumlově. V kategorii U10 startovalo celkem 14 hráček, Terka Kobyláková byla celkově čtvrtá a Ádelka Antošová první. Výsledky turnaje jsou v příloze.

  
Petr Antoš
Ċ
Milan Maixner,
25. 4. 2011 5:19
Comments