Tereza Lajdová úspěšná na MMJ Slovenska

přidáno: 13. 11. 2011 12:40, autor: Markéta Osičková
    Tento víkend se někteří naši dorostenci vydali hned na dva turnaje za sebou - kdo stihl "brzy odehrát" na MMJ Slovenska, mohl si v neděli zlepšit chuť na  KP družstev dorostu. Ale od začátku. Na MMJ Slovenska vyrazili Honza Klusoň, Matyáš Barák, Tereza Lajdová, Míša Brečkayová, Dominika Kurzová a Majda Lajdová s Míšou Myšákovou v rámci reprezentačního výjezdu před ME U17, které začíná příští týden. Zranění Zuzky Klusoňové nabídlo Honzovi jinou partnerku an mixa Veroniku Úblovou a Trece na debla slečnu Jeřichovou. Kluci a Míša Brečky nezaznamenali žádný úspěch v prvním kole, takže mohli vyrazit zpátky do Prahy v sobotu brzy odpoledne a ještě stihli naučnou prohlídku Bratislavy. Dominika se jako volná hráčka na mixa dostala k nasazenému Baluchovi ze Slovenska a zahrála si s ním až před brány medailového umístění. Škoda třísetové prohry o postup do semifinále. Podobně se dařilo i Majdě v deblu. Míša postoupila ve dvouhře do šestnáctky a v deblu se svojií reprezentační partnerkou Úblovou dokonce do semifinále čtyřhry dívek!
    Nejlépe se vedlo tereze Lajdové, která jena jen potvrzovala své nasazení. S Michalem Světničkou si vybojovali třetí místo ve smíšené čtyřhře a s náhradní deblovou partnerkou (sice Zuzanou ale) Jeřichovou zvítězily ve čtyřhře dívek. Ani ve dvouhře nenechala nic náhodě a vybojovala svoji první zlatou medaili na circuitovém turnaji!!! Doufejme, že Terce forma vydrží do příštího týdne na MMJ ČR.
    Nedělní Terky vítězství ještě pěkně okořenil zbytek družstva dorostu (bez Zuzky, Terky, Matyáše) a přivezl si tři vítězství z KP. Takže je na dobré cestě k postupu na MČR družstev dorostu. Díky Tomášovi Wallerovi, Lukášovi Kutilovi, Ivě Zychové a navrátilcům ze Slovenska Domče, Míše B. a Honzovi Klusoňovi.
Comments