Sada 6 medailí pro Astru z GPA U15

přidáno: 29. 1. 2011 13:08, autor: Milan Maixner   [ Aktualizováno 31. 1. 2011 9:08 uživatelem pavel.vojta@astrabadminton.cz ]

Minulý víkend byl pro Astru úspěšný i na republikové úrovni. V Českém Krumlově se totiž konal třetí turnaj GPA kategorie do 15 let. Kristýna Brunátová, Magda Lajdová a Ivča Zychová se vypravily testovat formu před nadcházejícím Mistrovstím ČR U15, které se bude konat v Hradci Králové. A nevedly si vůbec špatně.
Přivezly 2 zlaté, 1 stříbrnou a 3 bronzové medaile.
Ve dvouhře si nejlépe vedla a zlatou medaili přivezla Ivča, která ve finále porazila D. Šikalovou (20,-19,16). Bronzovou medaili v singlu získala Kristýna.
Druhou zlatou medaili vybojovala Magda ve čtyřhře společně s D. Šikalovou (Deltacar Benátky/Jizerou), které zvítězily ve finále nad párem E. Kelnarová a K. Ptáčková z Kopřivnice (14, 12). Ivča s Kristýnou přidaly ještě v této disciplíně bronzovou medaili.
Ve smíšené čtyřhře se naše děvčata také neztratila. Ivča společně s partnerem J. Koňasem (Slovan Vesec) bojovala ve finále proti M. Klupovi (Orlová-Lutyně) a D. Šikalové. Bohužel prohráli 10:21 a 16:21. Ale co se nepodařilo nyní, může se podařit na Mistrovství ČR. Celkově šestou medaili pro Astru, bronzovou, přivezla Magda. Se svým spoluhráčem O. Klimešem (Slovan Vesec) hráli o postup do finále právě s Ivčou a J. Koňasem, kterým nakonec po napínavém zápase podlehli (18,-19,21).
Děkujeme za výborné výkony, bylo nač se dívat.

Hodně štěstí v Hradci, děvčata!

Ilona

  
 

Comments