Pressbaum - mezinárodní turnaj družstev U15

přidáno: 5. 7. 2014 14:20, autor: Markéta Osičková
    Jako každý poslední červnový víkend se v Rakouském Pressbaumu uskutečnil turnaj družstev. Turnaj byl jako vždy silně obsazen například dva týmy Polské reprezentace. Náš tým byl letos úplně nejmladší ze všech. V týmu byli: Kristian Lecian, David Waller, já, Terka Járová a Terka Hřebíková. V pátek po vysvědčení jsme vyrazili, po příjezdu jsme se šli rozehrát a Markéta šla na trenérskou poradu.
     Ve skupině jsme měli Polsko A a OSC Budapešť. Začínali jsme hned ráno proti Budapešti. Velmi dobře rozehrané utkání bohužel dopadlo 2:3 ve prospěch Maďarů. Škoda poslední Kristiánovi dvouhry určitě mohl vyhrát. Po pauze jsme nastoupili proti Polskému týmu. Terka J. Málem porazila nejlepší Polskou singlistku. Nakonec jsme prohráli bohužel 0:5. Aspoň jsme proti starším a v některých případech i o dost větších hráčům nasbírali zkušenosti. Po prohrách ve skupině jsme večer nastoupili proti Slovenské Ilavě. Hned první čtyřhru holky vyhráli a hned jsme byli blíž prvnímu vítězství. Nakonec jsme znovu prohráli 2:3.
     V neděli jsme nastoupili k poslednímu utkání o umístění na konci startovního pole proti Temešváru. Určitě jsme měli sebevědomé Rumuny porazit. Náš s Kristiánem prohraný debl a Terky J. s Davidem ale bohužel znamenalo, že jsme znovu prohráli 2:3. Myslím, že turnaj byl i přes deváté místo pro hráče plný zkušeností a velkou inspirací do dalších tréninkových hodin.
     A tímto chci hlavně Markétě za nás všechny poděkovat, že nás do Pressbaumu vzala a Zbyňkovi Járovi za spolupráci a tradičně pěkné fotky na  http://photoshot.cz/gallery/pressbaum/
Vojta Sebera

       


  
Comments