Ohlédnutí za MMJ ČR

přidáno: 18. 11. 2014 2:42, autor: Markéta Osičková
    Velmi úspěšným se stalo Mezinárodní mistrovství ČR juniorů pro Majdu Lajdovou, jak můžete vidět na stránkách ČBaS
 http://czechbadminton.cz/article/mmcr-junioru-medaile-ve-vsech-disciplinach-zlato-paru-magdalena-lajdova-denisa-sikalova. 


    Posledním MMJ ČR byl turnaj pro Ivču Zychovou, letos v juniorské kategorii končí a jistě si představovala veselejší rozloučení. Ani v jedné z disciplín se jí nepodařilo uhrát dobrý výsledek a ani být se svoji hrou spokojená. Ostatní hráči TJ Astra ZM jeli sbírat zkušenosti a podívat se, jak rychle končí teorie "oni mi to tam hrajou a takhle mi to stačí". Skok z krajských soutěží na mezinárodní pole bývá velký, ale myslím, že se naši borci vyrovnali s novými soupeři dobře a odehráli mnoho kvalitních zápasů, set od setu se jejich hra zlepšovala. 
Nejodvážněji se ke hře postavil Honza Fiala ve čtyřhře s Matějem Hubáčkem postoupili mezi 8 nejlepších!!!
Vojtové Brothánek a Jára nedokázali udržet soustředění, ale i jejich debl byl zajímavý, Terka s Týnou měli velmi sehrané soupeřky a bohužel nedokázaly zakončit hru na síti. Tomáš s Kristianem sice tvrdí, že spolu nemohou hrát debla, ale i jejich vystoupení se mi líbilo. Tomáš odehrál pěkně v klidu bez obrannného zvedání i mix. V mixech jsme neuhráli nikde ani kolo, převážně díky nesehranosti párů a díky potížím s podáním a příjmem
Ve dvouhrách se do druhého kola probojoval Vojta Brothánek. Pro Terku Járovou a Kristiana jsou tyto turnaje učením se, jak nebýt nervózní, že je třeba hrát do od podání až do chvíle, kdy míč leží na zemi a věřím, že na dalším podobném si budou mnohem jistější a své zkušenosti z Orlové využijí.
    Úžasné fotky z turnaje od Zbyňka Járy si prohlédněte níže
Comments