Naši hráči na Hungarian Junior

přidáno: 15. 2. 2018 12:33, autor: Markéta Osičková

    Dne 7.2. jsme vyrazili z Nymburka na mezinárodní turnaj Hungarian Junior do Pécse, turnaj BE circuitu kategorie U19. Jeli jsme dvěma mikrobusy. Na místo jsme dorazili kolem 22:00. Byli jsme ubytovaní trochu netradičně, a to v klášteře. Druhý den Vítek s Valčou porazili slovinský pár Lesničar – Frank. Terka společně s Honzou Viktorou porazili slovenský pár Bartoš – Peruňská a Terka k tomu ještě přidala vítězství v singlu proti Slovence Remeňové. 

    Třetí den bohužel Vítek s Valčou nestačili na Tomáše Švejdu s Kačkou Zuzákovou a Terka s Honzou nestačili na druhý nasazený pár Spiller – Polanc. Ve druhém kole Terka prohrála s nasazenou Madarász, ale odpoledne holky v deblu porazily pár Lopes – Ombodi. Vítek společně s Vaškem Palánem prohráli s nasazenými jedničkami a pozdějšími vítězi bratry Grimleyovými. 

    Čtvrtý den Terka s Valčou ve čtvrtfinále prohrály s nasazenými Polkami těsně ve třetím setu. Po tomto dni zbýval ve hře jako jediný český pár Švejda - Zuzáková, který si dovezl nakonec stříbrnou medaili z Hungarian Junior.


Napsal Vítek Kulíšek
Comments