Modrý Hradec

přidáno: 31. 1. 2012 13:50, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 31. 1. 2012 13:56 ]

To, že „modrá je dobrá„ ví nejen náš oddíl, ale i např. badmintonisté v Pardubicích. Na Hradeckém turnaji kategorie U9, U11, U13, kde právě tyto dva oddíly měly největší zastoupení, se to pěkně modralo J jejich teplákovkami.

Turnaj se konal v sobotu 28.1. 2012  v hale TJ Montas Hradec Králové. Z Astry se ho zúčastnilo 17 hráčů všech výkonnostních úrovní. Někdo přijel sbírat první zkušenosti z turnaje, někdo se již pokoušel nějaký zápas vyhrát a postoupit ze skupiny a někdo se snažil uhrát co nejlepší výsledek a umístit se na „bedně“. Nejlépe se nakonec vedlo Terce Kobylákové, která skončila v kategorii U11 na druhém místě. Ze skupiny také postoupil Vítek Kulíšek a Vojta Sebera.

Všichni hráči se ale moc snažili a za vydatné podpory rodičů, kteří je v hojném počtu doprovázeli (těch bylo víc než pardubických J ), předvedli pěkné výkony. Často si také uvědomili své nedostatky  ve hře a už se těším, jak na tréninku začneme pracovat na jejich odstranění. Všichni hráči v této kategorii se zlepšují, tak musíme taky J. Turnaj se protáhl až do pozdního odpoledne, ale byl to pro mne příjemně strávený den, kdy jsem se dětmi mohla vidět delší dobu a popovídat si s nimi a vidět je hrát zápasy.

Chtěla bych jim poděkovat za reprezentaci oddílu. Velký dík  také patří Aleši Hrdličkovi, který pro děti předvedl něco málo ze svého kouzelnického umění a pobavil všechny v hale.

Rodičům děkuji za odvoz, svačiny a rady. Těším se, že zase někam vyrazíme na další turnaj.

Martina
 
 
 
Comments