MMJ Slovenska a Softip Slovak Youth

přidáno: 2. 11. 2015 13:34, autor: Markéta Osičková   [ aktualizováno 3. 11. 2015 0:54 ]
    Tento víkend se několik našich hráčů zúčastnilo mezinárodního turnaje na Slovensku. Honza Fiala na circuitovém turnaji BE U19 spolu s Terkou Járovou v mixu a sám ve dvouhře. Partnera do čtyřhry musel vyměnit bohužel na poslední chvíli.Ve všech disciplínách odehrál vyrovnané zápasy, bohužel se špatnými koncovkami:-(
    Terka pak pokračovala v kategorii U17 čtyřhrou a dvouhrou, vždy po jednom úspěšném zápase. Ve stejné kategorii Astru reprezentoval i Kristian Lecian, i on zaznamenal jedno vítězství ve čtyřhře a dvouhře, mix v prvním kole prohrál s partnerkou Seibertovou po setech 15 - 21; 24 - 22; 24 - 22.
    V kategorii U15 hrála Terka Kobyláková, Valentýna Sonnková a Vítek Kulíšek. Nejlépe si vedl Vítek se dvěma výhrami ve skupině, Terka po přelosování měla skupinu těžkou, Valča získala jednu prohru a jednu výhru. Ve čtyřhře holky postoupily mezi 8 nejlepších párů a odehrály o postup do semifinále vyrovnaný zápas. V mixu Vítek s Terkou neprošli prvním kolem a Valča s Vaškem Palánem z Proseka se prosekali do třetího kola, kde těsně ve třetím setu nepostoupili do osmičky. 
    Největší úspěch Astrácké výpravy přivezl Vítek ve čtyřhře kluků U15, když spolu s Vaškem Palánem dokázali porazit nasazené jedničky a probít se až do finále! Z turnaje nakonec dovezli stříbrné medaile, moc gratulujeme!
    Věřím, že pro všechny byl turnaj dobrou zkušeností a inspirací, co všechno je množné zlepšit:-)Comments