MMJ ČR - Majda dovezla dva bronzy

přidáno: 23. 11. 2015 13:44, autor: Markéta Osičková   [ aktualizováno 30. 11. 2015 13:46 ]
    Tento víkend proběhlo tradiční Mezinárodní mistrovství ČR juniorů v Orlové Lutyni. Jubilejní dvacátý ročník byl zahájen poděkováním panu Tobolovi a jeho manželce za dlouhodobou organizaci. Hlavní roli v procesu předávání pamětního "poháru" měla z pověření ČBaS Martina Maixnerová. Mezi dalšími ve vybrané skupině byla Majda Lajdová za hráče spolu s Honzou Somerlíkem z Klimkovic a Markéta za trenéry spolu s Radkem Votavou z Českého Krumlova.  
    Hned po zahájení se rozeběhl turnaj s účastí 13 evropských zemí. Astru na něm reprezentovali vybraní junioři - Kristian Lecian ve dvouhře, David Waller s Vojtou Seberou ve čtyřhře, Honza Fiala ve všech disciplínách, Terka Járová v párech a Majda Lajdová ve dvouhře a čtyřhře.
    Téměř všem z naší výpravy se podařilo v některé z disciplín postoupit alespoň jedno kolo, což bylo velkým úspěchem a cennou zkušeností a tak když Martině ujel vlak, měli jsem radost, že do druhého hracího dne zůstáváme všichni pohromadě alespoň na večeři.
    Nejdále z našich postoupila Majda Lajdová, když ve dvouhře a čtyřhře se svojí dlouholetou partnerkou vybojovala bronz!!! Moc gratulujeme, bylo to pro Majdu pěkné rozloučení s kategorií juniorů, dobře se nám spolupracovalo. Na tomto turnaji jsem si po dlouhé débě užila koučování i s ostatními, hráči byli vnímaví, komunikující a všichni se snažili prodat to, co v nich je.
    Díky Zbyňkovi Járovi za doprovodné druhé vozidlo, fota a videa. Jsem skutečně zvědavá, s kterými hráči pojedu na MMJ příští rok a už teď se těším.
Comments