Mezinárodní turnaj v Krakowě

přidáno: 19. 11. 2010 6:55, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 22. 11. 2010 12:41 ]

Ve dnech 11.11. – 13.11.2010 se konal tradiční mezinárodní turnaj, kterého se zůčastníli hráči domácího Krakowa, Astry, Plzně a Trenčína.

Složení výpravy po autech: vedoucí výpravy Martina+ 3x Walerovi + Dan S., Járovi + Vojta S., Kulíškovi + Mikuláš + Kristian, 2x Soldátovi + Honza J. + Dominika + Martina H. Na dálnici za Brnem jsme také adoptovali plzeňské auto pana Legáta , takže naše kolona čítala 5 aut :o).

Cesta proběhla v poho a všichni jsme dorazili na místo určení. Ubytování ve spartanských podmínkách tanečního sálu školy, kde jsme se kupodivu všichni porovnali skvěle. A když jsme pak přišli, jak na pochrupující jedince, tak jsme se i dobře vyspali :o)

Myslím si, že tento turnaj se podařil, jak po sportovní stránce - přivezli jsme několik medailí – Vojta S. 2. a 1. místo, Dominika 3. a 2. místo , Vojta J. 2. místo a Terka J. 3. místo, tak i po stránce společenské . Úžasná byla prohlídka večerního, nádherně osvětleného Krakowa, se skvělým  průvodcem Mirkem, který se o nás po celou dobu pobytu úžasně staral, tak i rozlučkové posezení hráčů i trenérů a rodičů. V neděli, po cestě domů jsme ještě navštívili pevnost Tadeusze Kosciuszka s úžasným pohledem na celý Krakow.

Takže myslím, že všichni zúčastnění se už dnes těší na příští ročník a na konec nezbývá než moc poděkovat vedoucímu výpravy Martině a společně zvolat... Mirkovi zdar!

Jana Soldátová
 
Více obrázků pana Járy na: http://kaktusy.info/thumbnails.php?album=13
 
   
Ĉ
Milan Maixner,
19. 11. 2010 7:03
Comments