MČR U17 několikrát velmi úspěšné!!!

přidáno: 5. 11. 2017 11:35, autor: Markéta Osičková   [ aktualizováno 5. 11. 2017 11:40 ]
    Mistrovství republiky kategorie U17 pořádal náš oddíl v čele s Pavlem Kobylákem ve sportovní hale SK Oaza. Skvělá organizace, parádně vystrojená hala a  "rozhodčích" z řad našich hráčů získala spoustu pochval a pozitivních zpětných vazeb.
 Hráči, kteří reprezentovali oddíl na MČR o sobě dali také vědět ziskem hned několika medailí. Překvapení turnaje v podobě smíšené čtyřhry Vráti Erharta se svou partnerkou Emou Staňkovou (SoRadMet) se bohužel nekonalo, ale předvedli dobrou hru ve dvou kolech, která jim přinesla postup do čtvrtfinále. Na mixovou hru soupeře již nestačili, přesto postup až mezi 8 nejlepších je skvělý. Ve smíšené čtyřhře také nastoupil pár Vítek Kulíšek - Valentýna Sonnková. Ti dokázali najít recept na výhru proti všem párům a v dramatickém finále svůj plán stát se Mistry ČR pro rok 2017 dotáhli do konce! Vítek si se stejným zápalem a touhou po vítězství došel i pro výhru ve čtyřhře společně s partnerem Vaškem Palánem z SK Prosek a stal se tak nejúspěšnějším hráčem turnaje, ziskem dvou titulů!
    Ve dvouhře nastoupila Terka Kobyláková, které po testovacím prvním kole dotáhla své tažení za medailemi až do semifinále a získala tak bronz na letošním MČR U17 ve dvouhře dívek.
Společně s Valentýnou pak Terka vybojovala ještě stříbro ve čtyřhře dívek.
    Všem hráčům moc gratulujeme, děkujeme za předvedené výkony, bojovnost, motivaci a spolupráci v párových disciplínách, Pavlovi a organizačnímu týmu za skvělé domácí prostředí se spoustou dobrého jídla;-) a profesionální přípravu včetně streamu.
    Valče, Vítkovi i Terce můžete přijít fandit na Mistrovství Evropy, které se koná ve dnech 21. - 29.11.2017 v Praze Štěrboholech, více ZDE. Všichni byli nominováni do soutěže družstev, Vítek s Valčou do smíšené čtyřhry  a Terka do dvouhry i v soutěži jednotlivců. Přijďte se inspirovat!


Fotografie z MČR jsou ke shlédnutí ZDE.
Comments