MČR U15 - Vítek Kulíšek získal titul

přidáno: 21. 12. 2015 3:12, autor: Markéta Osičková   [ aktualizováno 21. 12. 2015 13:31 ]
    Poslední Mistrovství republiky v roce 2015 bylo pro kategorii U15. Z Astry nás reprezentovali Terka Kobyláková, Valentýna Sonnková, Adéla Antošová, Patrika Klailová, Vítek Kulíšek a Vráťa Erhart. Los nám tentokrát nepřál, ale kdo chce být nejlepší, musí vyhrát s každým.
     Celý den strávený u kurtů přinesl ovoce v podobě 3 medailí pro Astru, nejvíce ze všech kategorií. Ve smíšené čtyřhře přivezla bronzovou medaili Valča, která hraje mix s Vaškem Palánem (SK Prosek) a ve čtyřhře dívek Valča s Terkou také získaly bronzovou medaili. Mistrem republiky po velmi napínavém semifinále se ve čtyřhře chlapců stal Vítek  také s Vaškem z Proseka. Za spolukoučování díky Tomášovi Parkánovi z SK Prosek, za pitný režim a fota http://jankafka.rajce.idnes.cz/ Standovi Erhartovi a za výměnu píchnuté pneumatiky Pavlu Kobylákovi a Hubertu Sonnkovi.
    Všichni medailisté se ještě zúčastnili nedělního turnaje s rodiči a společně s ostatními medailisty z MČR dostali od oddílu krásné dorty. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalšího roku.

  
  Comments