MČR kategorie U15 - dvě medaile pro Astru

přidáno: 27. 4. 2015 9:34, autor: Markéta Osičková
    Taktéž tento víkend proběhlo v Pardubicích parádně připravené a zorganizované Mistrovství ČR kategorie U15. Za Astru nás reprezentovali: Terka Járová, Terka Kobyláková, Valentýna Sonnková, Vojta Sebera, David Waller a Vítek Kulíšek. Po rozlosování jsem měla dojem, že domů pojedeme v poledne, ale paradoxně jsem na koučovské židli proseděla opět cca 9 hodin s jednou pauzou na pití a jídlo, někdy na vedlejším kurtu musel vypomoci Pavel Kobylák, díky mu:-) 
     Na turnaji se nejlépe z kluků vedlo Vojtovi Seberovi, ve všech disciplínách postoupil mezi 8 nejlepších! Bohužel ani jednou nedokázal prolomit nešťastnou koncovku a všechny boje o medaile prohrál na 3 sety v mixu s Kobylkou a v deblu s Davidem, ve dvouhře proti Královi. Po pěkné hře, kterou předváděl celý den, nás to opravdu mrzelo. Pro většinu ostatních bylo druhé kolo stopkou. Holky Terka s Valčou předvedly bojovnost proti pozdějším Mistryním a tak se dostáváme k nejúspěšnější hráčce naší výpravy.
    Terka Járová kromě nedobrého losu v mixu ulovila bronz ve dvouhře a titul ve čtyřhře dívek společně s Terezou Švábíkovou z Klimkovic. Moc gratulujeme.
Fotky tradičně od Zbyňka Járy najdete na  http://astrabadminton.rajce.idnes.cz/2015,_MCR_U15,_Pardubice,_25.-26.4.


Comments