MČR družstev žáků - neočekávaná dramata

přidáno: 25. 4. 2011 13:19, autor: Markéta Osičková
    MČR družstev žáků proběhlo z mého pohledu zcela jinak než MČR družstev dorostu, ač výsledek se zas tak moc nelišil. Družstvo žáků získalo po dramatických utkáních, kde převážně bodovaly holky a kluci pospávali na tribuně, DRUHÉ místo. V situaci, s jakou jsme na MČR odjížděli výsledek velmi dobrý, pro děvčata zasloužený a pro mě nečekaný, spíš vysněný. Jediná naše chlapecká posila Vojta Legát ze Sokolu Doubravka (na hostování - dlouhou dobu netrénoval kvůli zdravotním obtížím) zachraňoval vždy situaci mixem, bohužel ve finálovém utkání proti jasně lepšímu "teamu" Českého Krumlova k mixu už ani nedošlo. Utkání bylo rozhodnuto dříve, především skrečí dvouhry Ivy na jedničce, které se obnovilo zranění z minulého měsíce.
    Už v sobotu ráno se staly zvláštní události, jako že jsem náhodou vezla autem paní Světničkovou, která velmi strhujícím vyprávěním pomohla k tomu, že jsem přejela odbočku na Benátky:-) - pro začátek dobré zpestření, asi jsem chtěla jet do Liberce nebo až do Berlína.... Atmosféru v hale se dámy snažily naladit hned po  příjezdu modrým lakem na nehty, modrým sprejem na vlasy a zachováním Astra pokřiku, k prvnímu vítězství ve skupině proti Slovanu Vesec družstvo vysloveně "dořvalo" náš mix k vítězství. Super vstup do soutěže! Poté nálada opadla, někteří se začali "nudit", chtěli odjíždět domů nebo spát a dalo mnoho práce alepoň občas na tribuně postavit team fanoušků proti Dobrušce (výhra 5:2). V tom mi často pomohl Martin Brunát jako jediný sobotní doprovod. Ještě jednou se síly napjaly k vítězství v souboji s Brnem Jehnice a výsledek 4.3 mluví za vše.
    V nedělním semifinále nás čekal mladý ambiciózní team Sokolu Klimkovic a opět strhující drama 4:3 pro nás a postup do finále! Ve chvíli postupu se mi ulevilo a přiznávám, že celkové vítězství bylo opravdu nad naše síly, věděla jsem to a o to méně jsem prožívala relativní neúspěch, protože to vlastně byl ÚSPĚCH!!!
    Díky všem za insipující víkend, gratuluju ke stříbrné medaili celému družstvu, sobě a už těď vím, že si budu příští rok mnohem lépe rozmýšlet, kdo si zaslouží na MČR jet a kdo ne.
Markéta
 
ċ
Markéta Osičková,
25. 4. 2011 13:53
Comments