MČR družstev dorostu

přidáno: 15. 3. 2015 14:59, autor: Markéta Osičková   [ Aktualizováno 6. 4. 2015 11:42 uživatelem Vojta Brothanek ]
    Naše družstvo dorostu se tento víkend zúčastnilo Mistrovství republiky smíšených družstev kategorie U19 ve složení: Vojta Brothánek, Tomáš Ryba, Dan Pecák, Kristina Lecian, Honza Fiala,  Kristýna Brunátová a Iva Zychová. Bez přítomnosti Majdy Lajdové bylo třeba družstvo posílit o Terku Járovou, která ještě hraje kategorii U15. A posila to byla významná:-)

    Naše nasazení dle přítomných hráčů nám do skupiny přisoudilo TJ Slovan Vesec, Sokol Meteor Radotín a TJ Sokol Brno Jehnice a hned první utkání proti Meteoru, který s hostující Míšou Fuchsovou již neudělal chybu v sestavě  a bohužel nad námi zvítězil po velmi vyrovnaném utkání 4:3. Druhé utkání podobně dramatické proti Vesci skončilo nakonec 2:5 a šance na postup do semifinále byla pryč. Brno Jehnice dorazilo totiž pouze v sestavě 3 kluci a jedna slečna a bylo jasné, že všechny týmy nad ním zvítězí.
   V sobotu večer jsme zašli na večeři útěchy do Šatlavy, včetně doprovodu místopředsedy ČBaS a našich dětí:-)
V neděli jsme nastoupili do posledního utkání o pořadí v sestavě dle předvedených výkonů v sobotu, což se vyplatilo a dokázali jsme porazit Dobrušku naprosto skvěle 7:0. Skončili jsme tak na 5.místě. 
    Vzhledem k losu a sestavě Astry bez hostování musím náš tým  ohodnotit pozitivně. Každý měl šanci si zahrát a většina hráčů i vyhrát nějaký svůj zápas.  Oblasti zlepšení máme především u kluků -  vyrovnané, reprezentativní chování, stabilní výkonnost a psychická odolnost, soustředění na jednotlivý zápas či bod setu, herně pak pohyb směrem k síti a obrana. U dámské části výpravy byla vždy vidět bojovnost, oblast zlepšení rozhodně mají dámy v kondici.
    Děkuji Martinovi Brothánkovi za doprovod, odvoz, fota a kamerování zápasů a oddílu za podporu akce.    Markéta

Comments