Krajské přebory U19,U17 a U13, Kladno U11

přidáno: 15. 11. 2015 13:45, autor: Markéta Osičková
    Minulý a tento víkend se rozjely krajské přebory Prahy o postupy na MČR jednotlivců. Minulý týden hrála kategorie U19, kde nás mile potěšilo vítězství Honzy Fialy ve dvouhře, Terky Járové a Kobylákové ve čtyřhře, Tomáše Ryby a Terky Járové ve smíšené čtyřhře. Nejvíce medailí si dovezla pouze pár let hrající Petra Nárovcová ze skupiny Spořilov:-)

      
    
    Tento víkend se v sobotu odehrálo KP U17 a začalo KP U13, které vypadalo, že skončí až v pondělí. Naštěstí po zrušení zápasů o pořadí se dohrálo v neděli odpoledne. V kategorii U17 na MČR postoupili ve dvouhrách z prvního místa Tereza Kobyláková a Vojta Sebera, ve čtyřhrách Terka s Valentýnou Sonnkovou, kluci Vítek Kulíšek s Vaškem Palánem z SK Prosek a Valentýna s Vaškem v mixu. 

    Z KP U13 si 3 zlaté medaile a postup ve dvouhře a čtyřhře přivezl Vráťa Erhart, v mixu ho díky vítězství získala 
i Andrea Kobyláková. Jedinou další medaili si odvezly holky Kobylákovy - bronz ve čtyřhře. Nejproduktivnějším astrákem se tento víkend stal opět Tobiáš Lecian, který stihl v sobotu KP U13 a v neděli Kladno Cup U11, kde vyhrál a hned za ním na druhém místě skončil letošní nováček Astry Vojta Havránek.


    Všem medailistům gratulujeme a držíme palce na Mistrovství republiky!
Comments