Konopišťská desítka

přidáno: 18. 6. 2017 14:03, autor: Markéta Osičková
Tuto neděli se pár vybraných badmintonistů zúčastnilo závodu v běhu, na který jsme se několik týdnu připravovali. Na tradiční desítku šel Martin Osička se Zdendou Svátou, tentokrát Terezu Lajdovou vystřídala mladší Majda Lajdová a dokonce vyhecovala kluky Viktora Malého a Standu Erharta, aby běželi místo "juniorské tratě" 10 km. A dobře udělali, zvládli to všichni skvěle a Majda dokonce ve své kategorii na čtvrtém místě!
    Z mladších ročníků nakonec bohužel jela jenom Emma Hanzlová a Osičky. Nejlépe běžela Erika, která na své trati zaběhla i mezi chlapci druhý nejlepší čas a závod děvčat vyhrála o vagón. Emma skončila na pěkném čtvrtém místě, Aneta v kategorii 2005 - 2003 měla pozici dost těžkou, ale do poslední chvíle bojovala o nejlepší umístění.
    A já jsem si nakonec zaběhla "Buď fit 3200m".

A slibované grilování proběhlo dokonce dvakrát, výřivka také byla k dispozici, takže příští rok se těším na hojnou účast!!!