GPC U17 - Astra, neděle 2.10.2011

přidáno: 3. 10. 2011 13:46, autor: pavel.vojta@astrabadminton.cz   [ aktualizováno 3. 10. 2011 13:59 ]
O první říjnové neděli se u nás na Astře konal první turnaj GPC kategorie U17 v nové sezóně. A tak v době, kdy nejlepší čeští badmintonisté Kristína Gavnholt a Petr Koukal usilovali o vítězství na českém mezinárodní mistrovství a většina populace užívala jednoho z nejkrásnějších a nejteplejších podzimních dnů, sešlo se v naší vyhřáté hale 27 hráčů a hráček, aby bojovali o vítězství, body do žebříčku a postup na celorepublikové GPA, které se koná již příští víkend v blízkém Berouně. Nejvíce bylo samozřejmě domácích hráčů, dále se zúčastnili zástupci z Proseku, Hamru a Radotína.
Nejúspěšnější hráčkou turnaje byla naše Magda Lajdová, která bez zaváhání vyhrála singla a mixa (spolu s Deanem Brabcem z Radotína) a ve čtyřhře s naší Julčou Nešlehovou skončila na druhém místě po prohře proti sehraným Duškové a Rrahmaniové z Hamru. Julie ještě získala třetí místo v singlu a „bronzovou“ si z našich odvezla ještě Dominika Pelcová z mixa (hrála s Tomášem Rybou).
Snad nikoho neurazím, když napíši, že mezi hochy dominovala hlavně tři jména – Brabec a Hubáček z Radotína a Vorlík z Proseka. Třetí místo v singlu je pro Tomáše Wallera asi spíše neúspěchem (stane se…). Na třetím místě se dále umístili páry Šetina/Kupsa a Fiala/Jára.
Kompletní výsledky naleznete v sekci výsledky.