Extraligové domácí představení

přidáno: 19. 12. 2016 13:36, autor: Markéta Osičková
    V sobotu a neděli, 17. a 18.12. se odehrálo druhé kolo extraligy. Nastoupili jsme v pozměněné sestavě, díky nemoci Majdy Lajdové si extraligu mohla poprvé zahrát Terka Kobyláková. 
    V sobotu jsme hráli v domácím prostředí  proti USK Plzeň. Plzeňským nepřijela jedna hráčka, takže jsme měli náskok jednoho bodu. Díky Terce a Zdendovi Svátovi jsme získali body tři. Bohužel jsme nedokázali dotáhnout do konce druhého pánského debla a mix. Nakonec jsme smolně prohráli 5:3. Díky Vánočnímu turnaji přišli zafandit i ostatní mladí hráči, což nás moc potěšilo.
    V neděli jsme jeli do Benátek, kde bylo cílem vybojovat alespoň nějaký zápas. Po řadě vyrovnaných zápasů se nám to bohužel nepovedlo. Konečné skóre 8:0 pro BK 73 DELTACAR Benátky n/J.
    Druhé kolo přineslo mnohé poznatky. V podání Terky Kobylky se ukázalo, že když nevím proti komu hraji, tak ho porazím, i když je to třeba dvanáctá Polka. Celkově Terka předvedla úžasný výkon. V prvním vystoupení v extralize hned vyhrála, a to se málo komu povede! Je vidět, že Astra má co ukázat, má potenciál i v mladších hráčích a je třeba s nimi počítat. 
    Na závěr přeji všem krásné Vánoce a šťastný nový rok. Honza Fiala
Comments