Čtvrfinále Play Off

přidáno: 18. 2. 2012 10:13, autor: Milan Maixner   [ aktualizováno 18. 2. 2012 10:14 ]
    V sobotu se ve Vinoři odehrálo čtvrtfinále Play off nejvyšší domácí soutěže družstev. Naše družstvo se utkalo na domácí půdě soupeře s družstvem Sokol Meteor Radotín Praha. Karty byly rozdány tak, že do tohoto utkání naši postoupili ze 6. místa a soupeř ze 3. místa po základní části. Vzhledem k tomu, že v základní části Meteor zvítězil 6:2 dal se očekávat poměrně hladký průběh. Naši však neměli co ztratit a zabojovali statečně přesto, že museli nastoupit bez svého kapitána Pepy Kočího.
    Po mixu Kurz, Maixnerová - Herout, Titěrová a dvouhře Holec - Neděla jsme prohrávali 0:2. Vyrovnání na 2:2 přišlo z raket Terky Lajdové po vítězství nad Hankou Kolarovou a Michala Netíka nad Maxem Korenym. Následující dvě čtyřhry se nakonec ukázaly pro vývoj zápasu jako rozhodující. Terka s Eliškou měly na Hanku s Evou 2 matchbally. Bohužel je nepromněnily a ve třetím setu podlehly. Michal s Lukášem vyhráli první set 26:24 nad párem Drančák, Neděla a ve druhém setu byli za stavu 18:18 pouhé tři míče od vítězství. Opět byl šťastnější soupeř. Dan s Jakubem nastoupili proti čerstvým mistrům ČR z Plzně páru Sobota, Rubáš a prohráli na dva sety. Závěrečné utkání patřilo Jakubovi, který na 3 sety porazil Pavla Mečára.
    Mladé družstvo našich odchovanců odehrálo celkem vyrovnanou partii proti týmu, jehož hráči by dali dohromady desítky titulů mistrů ČR a prohrálo 3:5. A tak dortík na závěr jistě chutnal :).