Badminton czech talent U11

přidáno: 3. 10. 2010 13:34, autor: Milan Maixner   [ Aktualizováno 7. 10. 2010 10:46 uživatelem pavel.vojta@astrabadminton.cz ]
Tento víkend 2.-3.10. se v Českém Krumlově konal 5.ročník již tradičního turnaje pro nejmladší kategorii U11. V sobotu se odehrál turnaj družstev a v neděli jednotlivců. Praha sestavila družstvo v tomto složení: Waller David, Sebera Vojta, Járová Terka ( všichni Astra), Panocha Tomáš, Vacková Adéla (oba Meteor) a Vlášková Šárka ( Prosek).
Do turnaje družstev jsme vstupovali jako 2.nasazené družstvo. Los nám do skupiny přisoudil tyto soupeře: Severní čechy,Český Krumlov „A“ a jižní čechy „B“. První zápas jsme s přehledem soupeře z Českého Krumlova přehráli 6:0. Dále jsme smetli i hráče z jižních čech také 6:0. Na závěr jsme bojovali o první místo ve skupině s výběrem ze severních čech (obhájcem loňského titulu). Po tuhém boji jsme porazili i tohoto silného soupeře 4:2 (bodoval Vojta a všechny 3 děvčata). Ze skupiny jsme postoupili do semifinále proti výběru z východních čech. Všechny zápasy byly velmi napínavé, děti bojovaly, fandily. Konečný výsledek byl nerozhodný 3:3 ( bodoval Vojta, Terka a Adélka). Šárka proti své soupeřce ale vybojovala 1 set a díky tomu jsme na skóre postoupili do finále proti výběru jižních čech „A“. Děti sesbíraly poslední síly a bojovaly o titul. Konečný výsledek byl pro nás 5:1!!(bodoval Vojta, Tomáš, a všechny holky). Senzační výhra, spoustu radosti a úsměvů na tváři všech našich dětí je snad ta nejhezčí odměna pro každého!
Druhý den pokračoval turnajem jednotlivců. Na některých už byla sice znát únava, ale přesto každý bojoval jak mohl. Konečné výsledky jsou následující: David 5.-6.místo, Tomáš 7.-8.místo, Vojta 11.-12.místo, Terka 2.místo, Adélka 4.místo a Šárka 13.-16.místo. Podrobné výsledky si můžete přečíst na www stránkách Českého Krumlova.
Všem dětem bych chtěla poděkovat za bojovnost, za to, že si hezky fandily a vytvořily partu, která dokázala vyhrát. V neposlední řadě děkuji rodičům (pí.Járová,p. Sebera a p.Vacek), kteří povzbuzovali, nosili jídlo a pití a byli pro děti velikou oporou!

Eva Titěrová
 
  
Comments