Astra přebor

přidáno: 24. 6. 2017 13:33, autor: Markéta Osičková

    V sobotu 24. června 2017 proběhl v tělocvičně TJ Astra tradiční přebor Astry. Letos se v hale sešlo 39 hráčů ve věku do 15 let, kteří bojovali ve skupinách rozdělených dle výkonnosti. O zpestření programu se postarali starší úspěšní hráči oddílu (Zuzana Klusoňová, Tereza Kobyláková, Jan Fiala, David Waller), kteří před začátkem turnaje odehráli exhibiční utkání.
Po celou dobu turnaje měli příchozí možnost zúčastnit se burzy badmintonového oblečení, o kterou se postarala Péťa Moravcová s Ivčou Maršálovou. Děti mohly získat krásná trička s potiskem i bez a spoustu jiného vybavení po straších Astrácích.
    Turnaj probíhal hladce, všichni si zahráli dostatek zápasů, užili si zábavu a v předstihu oproti původnímu plánu jsme lehce před třetí hodinu ukončili turnaj vyhlášením. Medailisté z každé skupiny dostali diplomy a věcné ceny.
    Na konci celé akce pak proběhlo ocenění objevů roku (Tereza Houžvíková, Marek Čepela), největšího zlepšení roku (Vojtěch Havránek) a také poděkování trenérům našeho oddílu. Děti ze závodního družstva obdržely také vysvědčení a plán kondiční přípravy na léto.
Děkujeme všem za účast a za pomoc v průběhu turnaje. Do druhé poloviny sezony všem hráčům přejeme hodně úspěchů!
    Hezké léto plné sportovních aktivit 

    


Comments