Astráci opět přivezli medaili z MČR družstev dorostu

přidáno: 9. 3. 2014 14:52, autor: Markéta Osičková   [ Aktualizováno 9. 3. 2014 15:35 uživatelem Saša Kurz ]
    Po loňském neúspěchu (4.místo z MČR družstev dorostu), jel tentokrát velmi silný tým v plné sestavě do Českého Krumlova bojovat o medaile na Mistrovství republiky družstev dorostu. Klučičí část výpravy obohatil mixový spoluhráč Domči Kurzové Honza Hubáček z Hradce Králové, jinak bylo složení astrácké - Míša Myš, Majda Lajdová, Ivča Zychová, Domča, Tomáš Waller, Vojta Brothánek a Honza Fiala.
    Ambice družstva byly jednoznačně ty nejvyšší, ale vzhledem k charakteru soutěže (družstva mají vždy v sobě něco magického, záludného, nečekaného, překvapivého) jsem odjížděla s respektem vůči všem soupeřům. Měla jsem radost z jednotlivých vyhraných utkání, nejvíce mě asi potěšila výhra Honzy s Domčou v mixu nad letošními Mistry ČR U19 Janáček - Milová a obrat Majdy dvouhry proti Milové ze stavu 11:15 na 21:15. Oba zápasy nám pomohly k postupu do semifinále z prvního místa ze skupiny! V sobotu nálada skvělá, leč v neděli by pro nás možná bylo výhodnější být ve skupině druzí...
    V nedělním semifinálovém utkání naše síly nestačily na Sokol Brno Jehnice, nálada ochabla, ale přesto jsme se ještě sebrali a zvítězili v utkání o třetí místo nad oslabenými Benátkami. Pro ročníky 1995 byla družstva vrcholem jejich juniorské kariéry a třetí místo asi zklamáním, pro mě osobně potěšení ze sobotních duelů a radost z medaile:-)
Při vyhlašování výsledků se dokázali všichni alespoň trochu zaradovat i díky kapitánce Míše, která zajistila parádní výbavu včetně oslavných konfet. A to mě vlastně potěšilo nejvíc, i že jsme si dokázali upravit pokřik a "posypat popel na hlavu". Za doprovod děkuji nezávislým pozorovatelům a řidičům.

            
   
Comments