Astráci bronzoví na MČR družstev dorostu

přidáno: 19. 12. 2017 1:43, autor: Markéta Osičková
    Tento víkend se naše družstvo dorostu v roli nasazené dvojky zúčastnilo Mistrovství republiky družstev. Kapitánem byl zvolen Vojta Sebera shodně všemi hlasy - Kristian Lecian, David Waller, Vítek Kulíšek, Tereza Kobyláková, Valentýna Sonnková a Tereza Hřebíková. Jako doporovod a pomocný kouč s námi jel Lukáš Kurz.
Všechna utkání byla velmi vyrovnaná, často jsme hráli na dvou kurtech a tak bylo fajn, že jsme se mohli s Lukášem rozdělit.
    Sobotní los nám do skupiny přidělil TJ Slovan Vesec, TJ Sokol Klimkovice a Sokol Radotín Meteor Praha. Ze soboty jsme postupovali do nedělního semifinále z prvního místa a hráči si tak zasloužili velkou večeři v místní restauraci.
    V neděli nás čekal domácí SKB Český Krumlov o postup do finále. Krumlovští lépe zvládli standardní situace a dokázali zachovat chladnou hlavu, takže po prohře 3:4 jsme museli podruhé nastoupit proti Vestci do boje o medaili. O konečné 4. místo jsme v posledních letech hráli několikrát, utkání tradičně vypjaté včetně zápasu Terky Kobylákové, které hrála pro diváky souboj s Ivou Foukalovou 24:22 ve třetím setu a vše se dohrávalo rozhodujícím dámským deblem. Konečný výsledek 4:3 nám přinesl bronzové medaile a mohli jsme se po letech opět těšit z úspěchu na MČR družstev dorostu.
    Děkujeme rodičům a Maixnerům za uvítání v hale a dort, Lukášovi za odvoz a koučing. A já děkuji hráčům za skvělou atmosféru a fandění, které nám ostatní záviděli.
 

Comments