9. ročník Czech Sokol Cupu

přidáno: 12. 9. 2010 13:16, autor: Milan Maixner   [ Aktualizováno 20. 9. 2010 4:17 uživatelem pavel.vojta@astrabadminton.cz ]
Mezinárodní turnaj v badmintonu pro kategorie U 15 a U 17 se konal o tomto víkendu v Plzni.

Tohoto turnaje se již tradičně zúčastňujeme. Je to velice pečlivě připravený turnaj, na kterém se hráči sejdou po prázdninách, aby se rozehráli před začínající sezónou. Vyzkoušeli si v praxi, co se naučili na soustředěních a také aby se sehrály nově vzniklé páry.

Letošní ročník měl i mezinárodní účast v podobě hráčů ze Slovenska a Slovinska.

Astra se v kategorii U 15 umístila na 3. místě v soutěži družstev. Družstvo hrálo ve složení Ivča Zychová ( 1. místo v singlu , 1. místo v deblu), Týnka Brunátová( 2. místo v singlu, 1. místo v deblu), Vojta Brothánek a Dan Pecák.

Astra v kategorii U 17 se umístila také na 3. místě v soutěži družstev ( aspoň se nebudou hádat J).

Družstvo hrálo ve složení Míša Myšáková ( 2. místo v singlu , 3. místo v deblu), Domča Kurzová ( 4. místo v singlu, 3. místo v deblu), Tomáš Waller a Vojta Svoboda ( 3. místo v deblu).

Velmi hezkého výsledku dosáhla i Míša Brečkayová ( tu jsem půjčili „Sokolům“). V deblu skončila na druhém místě spolu se svojí spoluhráčkou Nikolou Křížovou.

Turnaje se zúčastnila také Eliška Nováková ( také hrála za „Sokoly“). Skončila na 9. místě v singlu a 5. místě v deblu spolu s Aničkou Legátovou.

S koučováním na tomto turnaji pomáhal Lukáš Kurz a po jeho odjezdu pan Brunát. Děkuji.

Já jsem dětem připravila aspoň v neděli ráno snídani a převzala cenu pro Markétu za nejúspěšnějšího trenéra turnaje.
Všem hráčům děkuji za reprezentaci Astry.
Martina
Comments