Medaile

ROK

ZLATO 

STŘÍBRO

BRONZ

 2015

Magdaléna Lajdová
čtyřhra U19
Magdaléna Lajdováčtyřhra dospělí
Magdaléna Lajdovámix dospělí
 Tereza Járová
čtyřhra U15
Magdaléna Lajdovámix U19
Magdaléna Lajdovádvouhra U19
  Tereza Járová čtyřhra U17  Tereza Járová LODM čtyřhraIvana Zychová
čtyřhra U19
     Tereza Járová
dvouhra U15
       Tereza Járová
Vojtěch Sebera
LODM mix

2014

Michaela Myšáková
dvouhra U19
Magdaléna Lajdová
mix U19
ASTRA Praha
družstvo dorostu
 Magdaléna Lajdová
čtyřhra U19
Magdaléna Lajdová
dvouhra U17
Magdaléna Lajdová
čtyřhra dospělí
 Magdaléna Lajdová
čtyřhra U17
Tereza Járová
čtyřhra U15
Magdaléna Lajdovámix dospělí
 Magdaléna Lajdová
mix U17
Vít Kulíšek
čtyřhra U13
Dominika Kurzovádvouhra U19
 Eliška Maixnerová
dvouhra AMČR
Tereza Kobyláková
čryřhra U13
Magdaléna Lajdovádvouhra U19
 Lukáš Kurz
mix AMČR Radek Gregor
čtyřhra veteráni
Vojtěch Brothánekčtyřhra U19
 Eliška Maixnerová
mix AMČR Milan Maixner
čtyřhra veteráni
Tomáš Wallerčtyřhra U19
   Radek Gregor
mix veteráni
Kristýna Brunátováčtyřhra U19
     Tereza Járová
čtyřhra U17
     Tereza Járová
mix U15
     Adéla Antošová
mix U13
     Lukáš Kurz
dvouhra AMČR
     Lukáš Kurz
čtyřhra AMČR
     Michal Netík
čtyřhra AMČR
     Eliška Maixnerová
čtyřhra AMČR
     Kateřina Maixnerová
čtyřhra AMČR
       

2013

Magdaléna Lajdová
čtyřhra U19
Magdaléna Lajdová
dvouhra U19
Ivana Zychová
dvouhra U19
 Magdaléna Lajdová
čtyřhra U17
Michaela Myšáková
čtyřhra U19
Dominika Kurzová
čtyřhra U19
 Ivana Zychová
mix U17
Magdaléna Lajdová
mix U19
Ivana Zychová
čtyřhra U19
 Kristýna Brunátová
mix U15
Magdaléna Lajdová
dvouhra U17
Ivana Zychová
mix U19
 Tereza Járová
čtyřhra U13
Kristýna Brunátová
čtyřhra U17

Magdaléna Lajdová
mix U17
 Radek Gregor
čtyřhra veteráni
Ivana Zychová
čtyřhra U17
Tomáš Ryba
čtyřhra U15
 Milan Maixner
čtyřhra veteráni
Jan Fiala
dvouhra U15
Kristýna Brunátová
čtyřhra U15
 Radek Gregor
mix veteráni
Tereza Járová
dvouhra U13
Vojtěch Jára
mix U15
   David Waller
mix U13
Vojtěch Sebera
čtyřhra U13
   Tereza Járová
mix U13
David Waller
čtyřhra U13
     Lukáš Kurz
čtyřhra AMČR
     Michal Netík
čtyřhra AMČR
     Kateřina Maixnerová
čtyřhra AMČR
       

2012

Tereza Lajdová
dvouhra U19
Dominika Kurzová
čtyřhra U17
Zuzana Klusoňová
čtyřhra U19
 Michaela Myšáková
dvouhra U17
Ivana Zychová
čtyřhra U17
Tereza Lajdová
čtyřhra U19
 Magdalena Lajdová
čtyřhra U17
Tereza Járová
čtyřhra U13
Tereza Lajdová
mix U19
 Magdalena Lajdová
dvouhra U15
Eliška Maixnerová
dvouhra AMČR
Dominika Kurzová
dvouhra U17
 Magdalena Lajdová
čtyřhra U15
Eliška Maixnerová
čtyřhra AMČR
Ivana Zychová
dvouhra U17
 Radek Gregor
čtyřhra veteráni
Eliška Maixnerová
mix AMČR
Michaela Myšáková
čtyřhra U17
   Milan Maixner
mix veteráni
Tomáš Waller
mix U17
   Jana Soldátová
mix veteráni
Dominika Kurzová
mix U17
     Ivana Zychová
mix U17
     Magdalena Lajdová
mix U15
     Lukáš Kurz
čtyřhra AMČR
     Radek Gregor
mix veteráni
       

2011

ASTRA Praha
družstvo dorostu
ASTRA Praha
družstvo žáků
Tereza Lajdová
dvouhra dospělí
 Kristýna Brunátová
čtyřhra U17
Tereza Lajdová
dvouhra U19
Dominika Kurzová
dvouhra U17
 Ivana Zychová
čtyřhra U17
Daniel Holec
čtyřhra U19
Kristýna Brunátová
mix U15
 Ivana Zychová
dvouhra U15
Jakub Zahrádka
čtyřhra U19
  
 Kristýna Brunátová
čtyřhra U15
Magdalena Lajdová
čtyřhra U15
  
 Ivana Zychová
čtyřhra U15
Magdalena Lajdová
mix U15
  
 Kristýna Brunátová
dvouhra U13
Eliška Nováková
čtyřhra U13
  
 Kristýna Brunátová
čtyřhra U13
Eliška Maixnerová
čtyřhra AMČR
  
 Kristýna Brunátová
mix U13
Radek Gregor
mix veteráni
  
 Eliška Maixnerová
dvouhra AMČR
    
 Milan Maixner
čtyřhra veteráni
    
       

2010

ASTRA Praha družstvo dorostu ASTRA Praha družstvo žáků Tereza Lajdová dvouhra U19
  Lukáš Kurz
čtyřhra U19
Tereza Lajdová čtyřhra U17  Zuzana Klusoňová  čtyřhra U19 
  Michal Netík čtyřhra U19 Kristýna Brunátová dvouhra U15 Kateřina Maixnerová čtyřhra U19
  Kristýna Brunátová dvouhra U13 Dominika Kurzová čtyřhra U15 Tereza Lajdová mix U17
  Magdalena Lajdová  čtyřhra U13 Michaela Myšáková čtyřhra U15 Dominika Kurzová dvouhra U15
  Kristýna Brunátová  mix U13  Kristýna Brunátová  čtyřhra U13  Michaela Myšáková dvouhra U15
  Eliška Maixnerová  dvouhra AMČR      Kristýna Brunátová  čtyřhra U15
         
Ivana Zychová 
 
čtyřhra U15
          Magdalena Lajdová  dvouhra U13
          Magdalena Lajdová  mix U13 
          Eliška Maixnerová  čtyřhra AMČR 
          Eliška Maixnerová  mix AMČR 
             

2009

ASTRA Praha družstvo dorostu Eliška Maixnerová čtyřhra U19 ASTRA Praha družstvo žáků

Ivana Zychová
 
dvouhra U13
Ivana Zychová
 
čtyřhra U13 Eliška  Maixnerová dvouhra U19

Magdaléna Lajdová čtyřhra U13 Kristýna Brunátová čtyřhra U13 Lukáš Kurz mix U19

Radek Gregor mix veteráni Dominika Kurzová čtyřhra U15 Daniel Holec čtyřhra U17



Michaela Myšáková čtyřhra U15 Jakub Zahrádka čtyřhra U17



Radek Gregor

čtyřhra veteráni Jakub Zahrádka

mix U17





Tereza Lajdová

mix U17





Kristýna Brunátová dvouhra U13





Kristýna Brunátová mix U13





Magdaléna Lajdová mix U13





Eliška Maixnerová čtyřhra dospělí





Eliška Maixnerová dvouhra dospělí





Lenka Havlenová

čtyřhra U15





Michaela Brečkayová čtyřhra U15





Michaela Myšáková mix U15
             

2008

ASTRA Praha družstvo žáků Tereza Lajdová čtyřhra U17 Eliška Maixnerová čtyřhra dospělí

Michal Netík mix U17 Michaela Myšáková dvouhra U13 Martin Osička čtyřhra dospělí

Michaela Myšáková mix U13 Eliška Maixnerová čtyřhra U19 Daniel Holec čtyřhra U17

Eliška Maixnerová mix U19

Jakub Zahrádka čtyřhra U17

Radek Gregor mix veteráni

Michaela Myšáková čtyřhra U13

Radek Gregor čtyřhra veteráni

Dominika Kurzová čtyřhra U13





Magdalena Lajdová čtyřhra U13





Kristýna Brunátová čtyřhra U13





Matyáš Barák čtyřhra U15





Jan Gregor čtyřhra U15





Jan Gregor mix U15





Tereza Lajdová mix U15





Tereza Lajdová čtyřhra U15





Tereza Lajdová dvouhra U15





Eliška Maixnerová dvouhra U19
             

2007

ASTRA Praha
družstvo žáků
Martin Osička čtyřhra dospělí Tereza Lajdová čtyřhra U15

Eliška Maixnerová dvouhra U17
Eliška Maixnerová dvouhra U19 Tereza Lajdová mix U15

Josef Kočí mix AMČR Eliška Maixnerová mix U19 Daniel Holec mix U15



Josef Kočí čtyřhra AMČR Daniel Holec čtyřhra U15



Zdeněk Sváta čtyřhra AMČR Jakub Zahrádka čtyřhra U15





Jiří Měřička čtyřhra U17





Michaela Myšáková mix U13





Michaela Brečkayová čtyřhra U13





Lenka Havlenová čtyřhra U13
             

2006



Tereza Lajdová čtyřhra U13 Tereza Lajdová dvouhra U13



Lukáš Kurz mix U15 Tereza Lajdová mix U13



Eliška Maixnerová čtyřhra U17 Lukáš Kurz dvouhra U15





Lukáš Kurz čtyřhra U15





Michal Netík čtyřhra U15





Michal Netík mix U15





Eliška Maixnerová dvouhra U17





Eliška Maixnerová mix U17
             

2005



Eliška Maixnerová dvouhra U15 Eliška Maixnerová čtyřhra U15



Martin Osička čtyřhra dospělí Eliška Maixnerová mix U15





Jiří Měřička mix U15
             

2004

Lukáš Kurz čtyřhra U13 Lukáš Kurz dvouhra U13 Eliška Maixnerová čtyřhra U15

Michal Netík čtyřhra U13

Eliška Maixnerová mix U15
             

2003







             

2002





Markéta Osičková dvouhra dospělí
       
       
WebRep
Overall rating
 
WebRep
Overall rating
 
WebRep
Overall rating
 
WebRep
Overall rating
 
WebRep
Overall rating
 
Comments